Oyun Haberleri

Fallout 76 Locked & Loaded güncellemesi çıktı

Fallout 76 Locked & Loaded güncellemesi çıktı, Oyun severler için Fallout 76 Locked & Loaded güncellemesi çıktı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Fallout 76 Locked & Loaded güncellemesi çıktı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Fallout 76 Locked & Loaded güncellemesi çıktı

Fallout 76 Locked & Loaded güncellemesi geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Oyunun olduğu tüm platformlarda yayına giren bu güncelleme oynanış enerjiklerini kolaylaştıran iyileştirmelerin bunun yanında oyuncular aracılığıyla beklenen yeni yuvaları ve bir çok topluluk özelliğini de oyuna ekliyor. Güncelleme ile alakalı yapılan açıklama ve detaylar ise şu biçimde;

Fallout 76 için en yeni ücretsiz güncelleme Locked & Loaded, şimdi tüm oyuncular için oynanabilir durumda. Güncelleme, çiçeği burnunda Armor Ace temalı Puan Tablosu’yla 4. Sezon’a start vererek Daily Ops genişlemesi ve oynanışı kolaylaştıran iyileştirmelerin yanında uzun süredir beklenen S.P.E.C.I.A.L. Loadouts ve C.A.M.P. yuvaları dahil bir çok topluluk özelliğini oyunculara sunuyor.  

Fallout 76 Locked & Loaded güncellemesi çıktı

S.P.E.C.I.A.L. Loadouts

Topluluğun en yaygın isteklerinden biri şimdi gerçek oldu. S.P.E.C.I.A.L. Loadouts, oyuncuların bir kişiliğin S.P.E.C.I.A.L. ayrıntı kısmının tamamını sıfırlayıp bi hayli hızlıca başka özelliklere yoğunlaşmasına olanak sağlıyor. 25. düzeyden bu yana oyuncular kendilerine özel S.P.E.C.I.A.L. puan dağılımları ve Perk Card atamalarını oluşturabilir, kaydedebilir ve kayıtlar içinde geçiş yapabilir.

Loadouts değiştirmek, Perk Card yahut S.P.E.C.I.A.L. puanlarını düzenlemek için yalnızca bir Punch Card Machine’i (Delikli Kart Makinesi) ziyaret etmeniz yeterli. Punch Card Machine’ler C.A.M.P. içerisine inşa edilebilir yahut Appalachia etrafındaki tren istasyonlarında bulunabilir. Oyuncular karakter başına iki S.P.E.C.I.A.L. Loadouts sahibi olabilir.

Fallout 76 Locked & Loaded güncellemesi çıktı

C.A.M.P. Yuvaları

Şu ana kadar oyuncular 1 C.A.M.P. ile sınırlıydı. C.A.M.P. Yuvalarıyla oyuncular her biri kendi konumu, inşa bütçesi, özelleştirilebilir ismi ve hatta özgün harita işareti olan birden fazla C.A.M.P. inşa edebilir. Oyuncular bir defada 1 C.A.M.P. etkinleştirebilir ve yeni C.A.M.P. Builds (C.A.M.P. Yapıları) tuşu yahut haritadaki C.A.M.P. simgelerinden aralarında basit bir şekilde değişiklik yapabilir.

Ayrıca satılacak eşyalar için envanter yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Vending Machines (Otomatlar) artık tüm C.A.M.P.’larınız içinde paylaşılan geniş bir eşya yuvası havuzunu içeriyor. Display Case’ler (Vitrin) her birinde değişik bir eşyayı sergileyebilmenize olanak sağlamak maksadıyla her C.A.M.P. için ayrı olacak.

4. Sezon

4. Sezon bugün Armor Ace in Cold Steel ile başlıyor. 4. Sezon ulaşılacak 100 rütbe ve sezon yolculuğu boyunca kazanılabilecek geniş değişiklikte ödüller içeriyor. Armor Ace ve Commissioner Chaos içindeki hesaplaşma Puan Tablosu’na yansıdıkça oyuncular Mannequin’ler, Tadpole Badge’ler, Sugar-free Nukashine ve Carry Weight Booster (Taşıma Kapasitesi Takviyesi) gibi çiçeği burnunda, ilk kez gelen eşyaları açabilecek. Oyuncuları bunun bunun yanında yeni Power Armor ve silah görünümleri, yeni C.A.M.P. eşyaları ve kozmetik kıyafetleri bekliyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu