Sinema Haberleri

Fall Guys Sistem Gereksinimleri – Fall Guys Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Fall Guys Sistem Gereksinimleri – Fall Guys Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için Fall Guys Sistem Gereksinimleri – Fall Guys Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Fall Guys Sistem Gereksinimleri – Fall Guys Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Fall Guys Sistem Gereksinimleri – Fall Guys Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Fall Guys oyunu cıvıl cıvıl teması olan ve piyasaya yeni sürülmüş bir oyundur. Bu oyunu oynayan bireyler genelde hırslı bireylerdir. Sürekli kazanmak için uğraştıran bu oyun bazı insanlar için çok can sıkıcı olabilir. Fall Guys oynamak için bir bilgisayarda bazı donanım özellikleri gereklidir. Her oyun gibi Fall Guys oyunu da sistem gereksinimleri gerektirmektedir. Peki Fall Guys oynayabilmek için gereken minimum sistem gereksinimleri nelerdir? İşte tüm detaylar…

Fall Guys Gereksinimleri

Bilgisayarları bazı donanım özellikleri mevcuttur. Bilgisayar oyunu oynayan bireyler bilgisayar satın alırken bu özelliklere dikkat ederler. Çünkü oyunların sistem gereksinimleri mevcuttur. Ve bunlar bilgisayarla uyuşmadığı sürece oyun oynarken bazı aksaklıklar yaşanabilir veya oyun yüklenmez. Fall Guys oyununda da gerekli sistem gereksinimleri mevcuttur. Fall Guys oyununu keyifle oynamak için bu sistem gereksinimlerine dikkat edilmelidir.

Fall Guys Sistem Gereksinimleri

Fall Guys oyununu indirmek isteyen herkesi yakında zamandan ilgilendiren konulardan birisi sistem gereksinimleridir. Sistem gereksinimleri oyunların düzgün ve güzel bir biçimde çalışması için mühimdir. Çoğu oyunda minimum ve maximum sistem gereksinimleri mevcuttur fakat Fall Guys için bu geçerli değildir. Fall Gaysta yalnızca bir tane sistem gereksinimleri mevcuttur.

Fall Guys PC Donanım Özellikleri

Fall Guys oyuncuları bu oyuna uygun bilgisayarlar ile ilgili araştırma yapıyorlar. Fall Guys oyununun sistem gereksinimlerine uygun PC donanım özellikleri çok araştırılıyor. Bunun nedeni oyun oynamak isteyen bireylerin Fall Guys ı en güzel biçimde oynamak istemeleridir. Fall Guys oyunun gereksinimlerine uygun donanım özellikleri ise şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit only
 • İşlemci: Intel Core i5 or AMD aquivalent
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon HD 7950
 • Ağ: Genişbant İnternet Bağlantısı
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Gamepad Recommended

Fall Guys Minimum Sistem Gereksinimleri

Fall Guys oynamaya ekranlara gelecek olan bireylerin ilk araştırmaya koyuldukları konulardan birisi sistem gereksinimleridir. Sistem gereksinimlerinin bu denli araştırılmasının sebebi ise oyunun nizami bir biçimde oynanmasının istenildiğindendir. Minimum sistem gereksinimleri bu gereksinimlerin en az olanıdır. Ve Fall Guys oynamak için bu gereksinimler yeterli gelmektedir. Minimum sistem gereksinimleri şu biçimdedir:

 • İşletim Sistemi: Win 10 64 bit
 • İşlemci: Intel core i5 yahut AMD karşılığı
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660 yahut AMD Radeon HD 7950
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Dota 2 Sistem Gereksinimleri – Dota 2 Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?Europa Universalis 4 Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Europa Universalis 4 Oynamak İçin Minimum Sistem GereksinimleriFactorio Sistem Gereksinimleri Nelerdir? Factorio Oynamak İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu