Dizi Haberleri

Exxen Leyla ile Mecnun’un yayın tarihi açıklandı

Exxen Leyla ile Mecnun’un yayın tarihi bilgisi verildi, Dizi ve film severler için Exxen Leyla ile Mecnun’un yayın tarihi bilgisi verildi konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Exxen Leyla ile Mecnun’un yayın tarihi bilgisi verildi ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Exxen Leyla ile Mecnun’un yayın tarihi bilgisi verildi

Üç sezon boyunca Eflatun Film yapımı ile TRT 1’de seyirci karşısına çıkan Leyla İle Mecnun yeniden seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncuları, konusu ve içeriği ile bi hayli büyük alkış alan dizi yakın günlerde Exxen’de yayına girecek.

TRT1 ekranlarında 2011 senesinde başlayan ve 2013 senesine kadar süren bu komedi dizisi bir süredir tekrar yayınlanmak için gün sayıyor. Lakin oyuncu kadrosu ile alakalı net bir anlaşma yapılmamış. İzleyiciler en fazla da çekirdek kadronun dizi de yer alıp almayacağını düşünüyor. Merak edilen konular çoğaldıkça Exxen’den resmi bir açıklama geldi.

Leyla İle Mecnun geri dönüyor

Exxen, Leyla İle Mecnun hayranlarına bir müjde vererek dizinin yeni çekimlerinde çekirdek kadronun bulunacağını açıkladı. Exxen’in yaptığı açıklamalara göre Ahmet Mümtaz Taylan, Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Cengiz Bozkurt eski karakterlerine hayat verecek.

Bunların bunun yanında dizinin konusunu ise yine Burak Aksak kaleme alacak. Yönetmen koltuğunda ise Sen Aydınlatırsın Geceyi, Beş Şehir, İtirazım Var, Kırık Kalpler Bankası ve Put Şeylere gibi çok konuşulan filmlere imzasını atan Onur Ünlü oturacak. Bu proje ile birlikte Onur Ünlü, Exxen’e ikinci projesini yapmış olacak. İlki ise Şeref Bey dizisi idi.

Lakin Leyla kişiliğine kimin hayat vereceği halen bilinmemekte. Birsen Altuntaş’ın haberleri kapsamı içinde dizi 26 Hazşran’da Exxen’de yayın yaşamına ekranlara gelecek.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu