Dizi Haberleri

Exxen Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman başlıyor?

Exxen Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman başlıyor?, Dizi ve film severler için Exxen Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman başlıyor? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Exxen Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman başlıyor? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Exxen Leyla ile Mecnun yeni sezon ne zaman başlıyor?

En bi hayli beğeni alan diziler içinde bulunan Leyla ile Mecnun dizisi tekrar aramıza dönüyor. Leyla ile Mecnun dizisi 3 sezon boyunca TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Yakın gelecekte yapılan açıklamaya göre dizi tekrar çekileceği açıklamalmuştu.

Leyla ile Mecnun dizisi Exxen’de

Acun Ilıcalı, Leyla ile Mecnun dizisinin aynı kadroyla Exxen’de yayınlanacağı açıkladı. Dizinin çekimlerinin 26 Haziran’da başlaması beklenmektedir.  Dizinin kısa bir sürede Exxen’de yayına girmesi beklenmektedir.Dizi absürt – komedi olarak karşımıza çıkmaktadır. Leyla ile Mecnun’un hikayesi üzerine kurgulanan bir dizi olarak yayınlanmıştı. Dizi ,tüm zamanların en iyi Türk dizileri içinde yerini almaktadır. Dizinin hayranları  diziyi merakla beklemektedir.  Dizi, Exxen’in en fazla izlenecek yapım bulunacağı tahmin edilmektedir.

Leyla ile Mecnun dizisinin kadrosunda bulunan bulunan isimler şu biçimdedir;

Ali Atay

Serkan Keskin

Osman Sonant

Ahmet Mümtaz Taylan

Cengiz Bozkurt

Köksal Engür

Ege Tanman

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu