Dizi Haberleri

Eva Green ve Vincent Cassel, AppleTV+’ın Liaison İsimli Dizisinde Rol Alacak

Eva Green ve Vincent Cassel, AppleTV+’ın Liaison İsimli Dizisinde Rol Alacak, Sinema ve dizi takipçileri için Eva Green ve Vincent Cassel, AppleTV+’ın Liaison İsimli Dizisinde Rol Alacak konusunu ele aldık.. Yazımızda Eva Green ve Vincent Cassel, AppleTV+’ın Liaison İsimli Dizisinde Rol Alacak ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Eva Green ve Vincent Cassel, AppleTV+’ın Liaison İsimli Dizisinde Rol Alacak

Eva Green ve Vincent Cassel, AppleTV+’ın Liaison isimli dizisinde rol alacak. Liaison, Apple TV+’ın İngilizce ve Fransızca dillerinde çekilen ilk dizisi olacak.

The Luminaries, Euphoria, Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children ve Dumbo gibi yapımlarda bulunan Eva Green, César ödüllü Vincent Cassel ile AppleTV+ dizisi Liaison için bir araya geliyor. Liaison, platformun Fransızca-İngilizce dillerinde çekilen ilk orijinal dizisi olacak.

Dizinin oyuncu ekibinde bulunan Eva Green ve Vincent Cassel’e Ozark dizisi oyuncularından Peter Mullan, Call My Agent!’ta bulunan Gérard Lanvin, Small Axe dizisinde bulunan Daniel Francis, Stanislas Merhar, Philippine Leroy-Beaulieu, Laetitia Eido, Eriq Ebouaney, Bukky Bukray ve Thierry Fremont gibi isimler eşlik edecek.

Liaison Dizisi Aşk ve Casusluk Hikâyelerini Harmanlayacak

Bir araya getirdiği isimlerle heyecan yaratan dizinin çağdaş ve yüksek gerilimli olarak tanımlanan hikâyesi, geçmişimizdeki hataların geleceğimize zarar verme potansiyeline odaklanıyor. Dizi, tahmin edilmesi zor ve çok katmanlı bir politik casusluk hikâyesini tutkulu ve zorlu bir aşk hikâyesiyle harmanlayacak.

Stephen Hopkins’in yönetmen koltuğunda bulunacağı dizinin yaratıcılığını ve senaristliğini Virginie Brac üstlenirken, yapımcıları içinde ise Hopkins, Gub Neal, Jean Benoit Gillig gibi isimler yer alıyor.

Eva Green şu aralar Lorcan Finnegan’ın yönettiği Nocebo ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanırken Cassel ise Peter Ho-Sun Chan’ın Li Na: My Life isimli filmiyle ekrana dönecek.

Merak uyandıran dizinin seyirci ile ne zaman buluşabileceği halen bilinmemekte.

Kaynak: Deadline

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu