Oyun Haberleri

Euro Truck Simulator 2 multiplayer resmi olarak geliyor

Euro Truck Simulator 2 multiplayer resmi olarak geliyor, Oyun severler için Euro Truck Simulator 2 multiplayer resmi olarak geliyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Euro Truck Simulator 2 multiplayer resmi olarak geliyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Euro Truck Simulator 2 multiplayer resmi olarak geliyor

Bildiğiniz üzere senelerdır aktif olan TruckerMP modu aracılığıyla oyuncular, Euro Truck Simulator 2 multiplayer deneyimini yaşayabiliyorlardı. Şimdi ise gelen haberler simülasyon oyununun hayranları için heyecan uyandıracak türden. Beklenen gün geldi dostlar! Euro Truck Simulator 2 multiplayer modu sonunda resmiyete kavuşuyor.

Euro Truck Simulator 2 multiplayer resmiyete kavuşuyor

Tabi yalnızca ETS 2 değil, American Truck Simulator da resmi çok oyunculu desteği alıyor ve her ikisi için de deneysel açık beta şu anda mevcut. Çok oyunculu mod, sekiz oyuncunun aynı dünya çapında birlikte hareket etmesini sağlayan “Konvoy Modu” şekilinde geliyor. Sekiz oyuncunun tümü aynı işi alabiliyorken, yapay zeka trafiği ve hava durumu da senkronize ediliyor. Böylelikle oyuncular aynı dünya çapında birlikte yük taşıyabiliyor.

Euro Truck Simulator 2 multiplayer resmi olarak geliyor

Her iki oyunda da çok oyunculu modu bildiğiniz gibi bir takım modlar aracılığıyla erişilebilir durumda. Yıllardır aktif olan bu modlar bir yana, oyunda resmi birden çok oyunculu desteği olması daha da iyi olacaktır. Tabi şuan için bu modlar kadar geniş özellikler barındırmasa da, Euro Truck Simulator 2 multiplayer kısmının resmiyete dökülmesi ilerleyen zamanda bu hususta daha fazla çalışma geleceğinin işareti. Eğer denemek isteğe göre 1.41 Güncelleme Deneysel Beta’ya nasıl katılacağına dair talimatları burada bulacaksınızdır. Güncellemenin beta sürümünden ne zaman çıkacağı halen belli değil fakat SCS, geri bildirimleri dört gözle bekliyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu