Dizi Haberleri

Esra Erol’da birbirinden ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor

Esra Erol’da birbirinden enteresan olaylar yaşanmaya sürdürmekte, Dizi ve film severler için Esra Erol’da birbirinden enteresan olaylar yaşanmaya sürdürmekte konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Esra Erol’da birbirinden enteresan olaylar yaşanmaya sürdürmekte ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Esra Erol’da birbirinden enteresan olaylar yaşanmaya sürdürmekte

Türkiye’nin en fazla izlenen kanalı olan ATV, içinde barındırdığı birbirinden enteresan programlarla seyircinin karşısına çıkmaya sürdürmekte. ATV ekranlarından yayına giren ve Türkiye’nin en fazla izlenen programları içinde bulunan Esra Erol, 12 Mayıs 2021 Çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlara geliyor. 12 Mayıs 2021 Çarşamba günü ATV ekranlarına gelen Esra Erol programında birbirinden enteresan olaylar yaşanmaya devam ederek akıllara durgunluk veren olaylar ortaya çıkmakta.

En son, karısının kendisini aldattığını ve kendi evlerini almış olduğu bir adamla evden kaçtığını ifade eden bir koca, canlı yayında seyredenleri şok eden açıklamalarda bulunarak tüm Türkiye’yi şoka uğrattı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Esra Erol, bu olayın peşine düşmeye karar verdi. Mağdur koca, karısının önüne geçemediği için Esra Erol programına çıkmaya karar verdiğini dile getirdi. Bu hususta Esra Erol adama yardım edeceğini açıkladı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu