Dizi Haberleri

Eşkıya Volkan kimdir? Gerçek adı nedir? Erdinç Gülener rol aldığı yapımlar

Eşkıya Volkan kimdir? Gerçek adı nedir? Erdinç Gülener oynadığı yapımlar, Dizi ve film severler için Eşkıya Volkan kimdir? Gerçek adı nedir? Erdinç Gülener oynadığı yapımlar konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Eşkıya Volkan kimdir? Gerçek adı nedir? Erdinç Gülener oynadığı yapımlar ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Eşkıya Volkan kimdir? Gerçek adı nedir? Erdinç Gülener oynadığı yapımlar

6 sezondan beri ATV’de seyircilerin karşısında olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yönetmenliğinde Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan bulunmaktadır. Seneler geçmesine karşın hala reytingler ile Salı günü ilk sırada bulunan Eşkıya dizisinin hususundaysa Bahadır Özdener ve Bena Aruz bulunmaktadır. Hatırı sayılı bir seyirci kitlesi bulunan diziye Volkan, 6. Sezonda dahil olmuştur.

Eşkıya (EDHO) Volkan kişiliği kimdir?

Her Salı günü ATV kanalında seyircilerin karşısında olan Eşkıya dizisine 6. Sezonla birlikte dahil edilen Volkan’ın dizide düşman mı yoksa Hızır’ın dostu olarak mı bulunacağı halen belli değildir. Volkan, 192 bölümle birlikte dizide bulunacaktır.

Eşkıya (EDHO) Volkan kimdir?

192. bölümle birlikte dizide bulunacak olan Volkan kişiliğini işinde uzman oyuncu Erdin. Gülener hayat verecektır. Dizinin tutkunları Erdinç Gülener kimdir? Kaç yaşında? Daha önceleri hangi yapımlarda yer aldı? İlk kamera karşısı deneyimi hangi yapım? Instagram hesabı kullanıcı adı nedir? Evli mi? Sorularını merak etmeye başladı.

Erdinç Gülener kimdir?

50 yaşında olan oyuncu, 26 Ocak 1971 tarihinde doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunu olan oyuncu, aynı sene Trabzon Devlet Tiyatrosu bünyesinde görev almaya başlamıştır. Bunların bunun yanında seslendirme sanatçısı olan Erdinç Gülener, günümüze kadar onu aşkın tiyatro oyununda oynamış ve hala da tiyatro kariyerine sürdürmektedir. Kamera karşısında ilk defa 2007 senesinde Yeni Evli dizisiyle olan oyuncu, bunun yanı sıra mezunu olduğu üniversite çatısı altında oyunculuk eğitmenliği görevini de üstlenmiştir. Kariyerinde en büyük çıkışı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde oynadığı Müfettiş Richard Kane kişiliğiyle yapan Gülener, kameralar karşısında son kez Kırmızı Oda dizisiyle olmuştur.

Erdinç Gülener’in yer aldığı diziler

Yeni Evli (2007) Payidar

Canan (2010 – 2011) Selim

Ben Onu Çok Sevdim (2013 – 2014) Ferit Alnar

Kurtlar Vadisi Pusu (2013 – 2014) Müfettiş Richard Kane

Kertenkele (2014 – 2016) Komiser Ünsal

Bir Deli Sevda (2017) Cengiz Gökdeniz

Çukur (2019 – 2020) Adem Yılmaz

Kırmızı Oda (2021) Erhan Gölge

Eşkıya Edho (2021) Volkan

Erdinç Gülener resmi instagram hesabı

Bu sezon Eşkıya dizisinde oynayacağı Volkan kişiliği ile ekranda bulunacak olan Erdinç Gülener, sosyal platformyı aktif olarak kullanmaktadır. Oyuncunun resmi ınstagram hesabında 158 paylaşımı ve 22.000’i aşkın takipçisi bulunmaktadır. Erdinç Gülener’in resmi ınstagram hesabı kullanıcı adı: @erdinc_gulener

Erdinç Gülener evli mi, sevgilisi var mı?

Deneyimli oyuncu Erdinç Gülener, seneler evvel Yelda Gürkan ile evlenmiştir. Bu evliliğinden 2 kız çocuğu mevcuttur. İkili daha ardından anlaşamayarak ayrılma kararı almıştır. Oyuncunun bilinen bir sevgilisi yoktur.

Eşkıya (EDHO) Volkan – Erdinç Gülener kıyafetleri

Bu sezonda Atv kanalında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Volkan kişiliğiyle rol alacak olan Erdinç Gülener, üslubuyla dikkatleri üzerinde toplamaktadır. İlerleyen günlerde oyuncunun dizide giydiği elbiseleri ve taktığı takılar ile alakalı bilgileri haber sayfamızda bulacaksınızdır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu