Dizi Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi öldü mü, ölüyor mu? EDHO Savaş Özdemir diziden ayrılıyor mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi öldü mü, ölüyor mu? EDHO Savaş Özdemir diziden ayrılıyor mu?, Dizi ve film severler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi öldü mü, ölüyor mu? EDHO Savaş Özdemir diziden ayrılıyor mu? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi öldü mü, ölüyor mu? EDHO Savaş Özdemir diziden ayrılıyor mu? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Tipi öldü mü, ölüyor mu? EDHO Savaş Özdemir diziden ayrılıyor mu?

Türk televizyonlarının en fazla bi hayli beğeni alan seyredilen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde şok bir gelişme yaşanacak. Başrollerinde Oktay Kaynarca’nın oynadığı dizide yayına girdiği ilk bölümden bu yana kendine özgü bir hayran kitlesi yarattı.

Yaşanan olaylar ve güncel ülke meselelerine dair senaryoların olduğu dizi eski kurtlar vadisi ve kurtlar vadisi pusu ekibinden olşmuştu.  Kurtlar Vadisi dizisinden bi hayli transfer yapılması dizinin izlenenirlğini artırdı.

Ünlü gazeteci Birsen Altuntaş edindiği kulisleri habere dökerek şu bilgileri verdi. Altıncı sezonuna devam eden dizi hafta içi salı akşamlarına adeta damga vuruyor. Yeni bölümde tipi rolüne can veren Savaş Özdemir Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz dizisine elveda diyecek.

1970 senesinde hayata gözlerini açan ünlü oyuncu İstanbul’da dünyaya geldi. 1991 senesinde İzmir Eşref Paşa lisesinde tahsilini bitirdi. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuğu bölümününe giriş yaptı. Buradan mezun olduktan sonra devlet tiyatrolarında görev aldı bir çok oyunda boy gösterdi. Birçok dizide bulunan oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de rol almıştı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu