Dizi Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ki bir sahne Sedat Peker’i çıldırttı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ki bir sahne Sedat Peker’i çıldırttı!, Dizi ve film severler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ki bir sahne Sedat Peker’i çıldırttı! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ki bir sahne Sedat Peker’i çıldırttı! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ki bir sahne Sedat Peker’i çıldırttı!

Suç örgütü olduğu açıklamaları ardından ülkeyi terk eden ve ile ilgili tutuklama kararı çıkarılan Sedat Peker’in ATV ekranlarında yayına giren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazdizisinde ki bir sahneden rahatsız olarak Oktay Kaynarca’yı aradığı yaşandı. Diziye son kez katılan tetikçi Şoför Peker kişiliği için ‘çok konuşur ama boş konuşur’ laflarından rahatsız olan Sedat Peker sahneye büyük tepki gösterdi.

Sedat Peker çıldırdı

ATV ekranlarının bi hayli beğeni alan mafya dizilerinden birisi durumuna gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a katılan Şoför Peker kişiliği ile alakalı söylenenler mafya önderi Sedat Peker’i çıldırttı. Dizide ‘Tam ben videoyu paylaşımı yaptıktan sonra diziye bir karakter girdi. Adı Peker. Şoförlük yapıyor. Bir şey dile getiriyor, oradan diyorlar ki ‘Boş ver sen Peker’i. O hep böyle, boş konuşur.’ Cümleleri Peker’i çılgına çevirdi.

Oktay Kaynarca’yı aramış

Sedat Peker sosyal platform hesabı üzerinden açıklama yaparken Peker, ‘Oktay benim çocukluk arkadaşım. Onu aradım sahneden bahsettim. O da yapımcıyla konuşması ardından öyle bir şey yokmuş. Ben mal mıyım? Anlamıyor muyum orada ki birinin beni ima ettiğini.’ Dedi.

‘İyi tetikçidir ama boş konuşuyor’

Diziye geçtiğimiz haftalarda katılan Şoför Peker kişiliği için ‘Onların zayıf halkası Peker İshak. Yaptığı işler var, iyi tetikçidir ama çok boş konuşur.’ Sahnesi dikkat çekerken Sedat Peker sahnenin tüm diyaloglarına sert çıkıştı.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu