Sinema Haberleri

Emre Kıvılcım kimdir, kaç yaşında ve nereli? Emre Kıvılcım’ın hayatı ve kariyeri!

Emre Kıvılcım kimdir, kaç yaşında ve nereli? Emre Kıvılcım’ın yaşamı ve kariyeri!, Dizi ve film severler için Emre Kıvılcım kimdir, kaç yaşında ve nereli? Emre Kıvılcım’ın yaşamı ve kariyeri! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Emre Kıvılcım kimdir, kaç yaşında ve nereli? Emre Kıvılcım’ın yaşamı ve kariyeri! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Emre Kıvılcım kimdir, kaç yaşında ve nereli? Emre Kıvılcım’ın yaşamı ve kariyeri!

ATV ekranlarına gelen Bozkır Arslanı Celaleddin’in başrol oyuncusu Emre Kıvılcım’ın yaşamı ve kariyeri merak ediliyor. Asıl mesleği Kimya Mühendisliği olan isim bunun yanı sıra iş güvenliği uzmanlığı üzerine yüksek lisans yapmıştır. Bir süre modellik yaptıktan sonra ise oyunculukla ilgilenmiş, birden fazla çalışmada rol almıştır. Buna göre; Emre Kıvılcım kimdir, kaç yaşında ve nereli? Emre Kıvılcım’ın yaşamı ve kariyeri!

EMRE KIVILCIM KİMDİR?

2 Eylül 1990 senesinde Malatya’da doğan Emre Kıvılcım, 1.82 boyunda, 31 yaşında ve başak burcu. 12 yaşına kadar Malatya’da yaşayan Emre Kıvılcım yaşamını İstanbul’da sürdürüyor. Asıl mesleği Kimya Mühendisliği olan Emre Kıvılcım, bunun yanı sıra İş güvenliği Uzmanlığı üzerine yüksek lisans yaptı ve bir süre modellik de yaptıktan sonra oyunculukla alakadar olmaya başladı. 2013 senesinde Altın Kamera oyunculuk yarışmasına katılan Emre Kıvılcım burada 3. olarak Sadri Alışık Kültür Merkezinde burs kazandı ve oyunculuk eğitimi aldı.

İlk kamera önü tecrübesini 2014 senesinde Kanal 7 ekranlarında yayına giren ‘Zeytinyağlı Yiyemem Aman’ isimli film ile yaşadı. Yine 2014 senesinde Elif isimli dizide rol alan Emre Kıvılcım’ın ilk dizi projesi olan bu dizi 2017’ye kadar sürdü ve yurt dışında büyük ilgi görerek özellikle Asya ve Latin Amerika’da reyting rekorları kırdı. Ünlü oyuncu bunun yanı sıra bu dizi ile elde ettiği başarı ışığında Endonezya’da LC Waikiki’nin marka yüzü oldu. Emre Kıvılcım daha ardından 2017 senesinde Cinayet-i Aşk filmi, 2018’de Adı Zehra dizisi, 2019’da Kim Daha Mutlu ve Türkler Geliyor:Adaletin Kılıcı filmleri, 2020 senesinde 9 Kere Leyla filmi ve Pinç ile Eser Yenenler Show Reality Televizyon programları ve son kez 2021 senesinde hayalini kurduğu, bir dönem dizisi olan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde rol aldı. Kendisini soğukkanlı ve özgüvenli biri olarak tanımlayan ünlü oyuncu, ufak poblemleri kafasında büyütmeyen biri olduğunu, yaşamın her anından mutluluk duymayı tercih ettiğini ve mülayim bir yapıya sahip olduğunu dile getiriyor. Özel yaşamı hayranları aracılığıyla çok araştırılan Emre Kıvılcım’ın bilinen bir sevgilisi yok.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu