Dizi Haberleri

Emanet dizisi İkbal kimdir? Gülay Özdem kimdir? Kaç yaşında, nereli? Evli mi?

Emanet dizisi İkbal kimdir? Gülay Özdem kimdir? Kaç yaşında, nereli? Evli mi?, Dizi ve film severler için Emanet dizisi İkbal kimdir? Gülay Özdem kimdir? Kaç yaşında, nereli? Evli mi? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Emanet dizisi İkbal kimdir? Gülay Özdem kimdir? Kaç yaşında, nereli? Evli mi? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Emanet dizisi İkbal kimdir? Gülay Özdem kimdir? Kaç yaşında, nereli? Evli mi?

Emanet dizisi, ekranların en fazla bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunmaktadır. Ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Emanet, uzun zamandır sevilerek izlenmeye sürdürmekte. İkbal kişiliğiyle Emanet dizisinde oynayan İkbal’in kim olduğu vatandaşlarımız aracılığıyla en fazla araştırılan konular içinde yer alıyor. Emanet dizisi İkbal’in kim olduğu belirlendi.

Emanet Dizisi İkbal Kimdir?

Kanal 7 ekranlarının en bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunacak olan Emanet dizisi çok yakın günlerde ekranlara gelecek. Bu yeni dizinin karakterlerinden en fazla araştırılanler içinde İkbal kişiliği gelmektedir. Dizinin oyuncu ekibinde bulunan Hilal Yıldız, Gözde Gürkan, Binnaz Ekren gibi isimler de bulunmaktadır. İkbal kişiliği dizide Ziya’nın eşini ve Yaman’ın yengesini oynamaktadır. Yaman daha çok ufakken İkbal konağa gelin olarak geldi. İkbal ise bir erkek evlat dünyaya getirmek istiyordu çünkü Kırımlı ailenin mirasına ortak olacaktı. Lakin Ziya’nın sağlık poblemleri mevcuttur. Bundan dolayı çocuk sahibi olamazlar. İkbal de çok kötü biri olmasına rağmen kendisini gizlemektedir.

Gülay Özdem Kimdir?

15 Mayıs 1978 yılımda dünyaya gözlerini açan Gülay Özdem, İstanbul’da dünyaya geldi. İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü okurken eğitimini yarıda bıraktı. Daha sonra spiker olmak istedi. İzmir’deki Radyo-Mega, Star FM, Radyo Spor, Radyo Pink ve Best FM gibi radyolarda çalışarak deneyim elde etti. Birçok kanalda ve programlarda sunuculuk yaptı. Gülay Özdem şu an da Show Radyo’da Gülay Özdem ile Şimdiki Zaman programını sunuyor. Özdem ilk oyunculuğunu Emanet dizisiyle yaşayacak.

Gülay Özdem Sevgilisi Kimdir?

Gülay Özdem, geçen senelerda bir evlilik yaptı. Dünya evine girmesine rağmen eşiyle anlaşamadı ve ayrıldılar. Gülay Özdem şu an yalnızdır. Sevgilisi yoktur. Gülay Özdem’in resmi Instagram hesabı ise @gulayozdem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu