Dizi Haberleri

Emanet 174. bölüm Kanal 7 canlı izle – 6 Mayıs 2021 Perşembe tek parça Emanet yeni son bölüm izle

Emanet 174. bölüm Kanal 7 canlı izle – 6 Mayıs 2021 Perşembe tek parça Emanet yeni son bölüm izle, Dizi ve film severler için Emanet 174. bölüm Kanal 7 canlı izle – 6 Mayıs 2021 Perşembe tek parça Emanet yeni son bölüm izle konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Emanet 174. bölüm Kanal 7 canlı izle – 6 Mayıs 2021 Perşembe tek parça Emanet yeni son bölüm izle ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Emanet 174. bölüm Kanal 7 canlı izle – 6 Mayıs 2021 Perşembe tek parça Emanet yeni son bölüm izle

Kanal 7 ekranlarının bi hayli beğeni alan günlük dizisi Emanet 174.yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Hafta içi her gün yayına giren Emanet her bölümüyle seyircilerin beğenisini kazanıyor. Emanet 174.bölüm izle, Emanet 174.bölüm full HD, tek parça olarak Kanal 7’den yayına girecek.

Emanet 174.bölüm tek parça izlemek için tıklayınız.

Emanet 174.bölüm özet

Yaman’ın gerçek bir evlilik yaşamalarını istemesi evlenme teklifi etmesinin ardından Seher çok mutlu olmuştu. Seher ve Yaman gerçek bir evlilik yaşamaya başlar ve ikili uzun süredir yapmak istediklerini yapmaya sürdürmekte. İkbal’in Yaman ve Seher’in arasını bozmak için yaptığı planlarda sürdürmekte. İkbal’in bu sefer yapacağı plan ikilinin arasını bozmaya yetecek mi bu bölümde göreceğiz.

Emanet son bölümde ne oldu?

Yaman ve Seher içinde aşk rüzgarları esmeye sürdürmekte. Lakin ikii İkbal’in kurduğu tuzaktan habersizdir. Hiç beklemedikleri bir anda büyük bir tehlike ile karşı karşıaya kalacak olan Yaman ve Seher bu tehlikeden kurtulmaya çalışacak.

Emanet konusu ne?

Seher yaşlı babasıyla birlikte mütevazı bir hayat yaşayan genç ve güzel bir kadındır. Seher’in yaşamı ablasının vefat etmesiyle tamamen değişir. Ablası Seher’e oğlu Yusuf’u emanet eder. Seher ablasının emanetine sahip çıkmak için Yusuf’un babası kuvvetli bir ailenin reisi olan Kudret Kırımlı ile yüz yüze gelecek. Acımasız ve sert bir adam olan Kudret Kırımlı’ya karşı Seher emanetini korumak isteyecektir.

Seher’in bu zorlu zamanda en büyük destekçisi ise Yaman olacaktır. Zaman içinde Yaman ve Seher tutkulu bir biçimde birbirine bağlanacaktır. Lakin ikilinin aşklarını yaşamak için karşılarındaki önüne geçeri aşması gerekecektir.

Emanet oyuncuları kim?

Karamel Yapım aracılığıyla hazırlanan Emanet dizisinin başrollerinde Halil İbrahim Ceylan ve Sıla Türkoğlu ikilisi yer alıyor. Dizide bu ikiliye Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Emanet yeni bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor?

Hafta içi her gün saatler 20:00’ı gösterdiğinde yeni bölümüyle ekranlara gelen Emanet 172.yeni bölüm izle ve Emanet son bölüm 4 Mayıs Salı akşamı ekranlara geliyor.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu