Dizi Haberleri

Emanet 169. bölüm izle 29 Nisan Perşembe son bölüm – Emanet yeni bölüm canlı izle Kanal 7

Emanet 169. bölüm izle 29 Nisan Perşembe son bölüm – Emanet yeni bölüm canlı izle Kanal 7, Dizi ve film severler için Emanet 169. bölüm izle 29 Nisan Perşembe son bölüm – Emanet yeni bölüm canlı izle Kanal 7 konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Emanet 169. bölüm izle 29 Nisan Perşembe son bölüm – Emanet yeni bölüm canlı izle Kanal 7 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Emanet 169. bölüm izle 29 Nisan Perşembe son bölüm – Emanet yeni bölüm canlı izle Kanal 7

Kanal 7 ekranlarının alakayla takip edilen dizisi Emanet 169.bölümüyle bugün ekranlara geliyor. Hafta içi her gün saatler 20:00’yi gösterdiğinde ekranlara gelen dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

Emanet 169.bölüm

Dizinin yeni bölümünde aralarındaki kötü bulutları dağıtan Yaman ve Seher birbirlerine daha da sarılmaya başlar. Yaman’ın sürpriz teklifi karşısında çok heyecanlanan Seher bu teklifine ne yanıt verecek? Yaman ve Seher içindeki tutkulu aşk yeni bölümde de tesirini gösterecek. İki aşık artık önlerine çıkacak önüne geçeri birlikte aşacak.

Emanet konusu ne?

Seher yaşlı ve rahatsız olan babasıyla birlikte yaşayan genç ve güzel bir kadındır. Seher’in ablası Kırımlı ailesinin reisi Kudret Kırımlı ile evlidir. Seher’in sakin yaşamı ablasının ölümüyle tamamen değişir. Ablası Seher’e en kıymetli varlığı olan oğlu Yusuf’u emanet eder. Seher yeğeni Yusuf’u korumak için acımasız babası Kudret Kırımlı ile yüz yüze kalacaktır.

Seher’in bu zor yolda en büyük destekçisi ise Yaman olacaktır. Yaman gözü kara ve cesur biridir. Yaman ve Seher içinde zamanla tutkulu bir aşk ekranlara gelecek, fakat ikili aşklarını yaşamak için bir çok engeli aşmak zorunda kalacaktır.

Emanet 169.bölüm tek parça izlemek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu