Oyun Haberleri

Elden Ring için kısa bir kesit daha sızdırıldı

Elden Ring için kısa bir kesit daha sızdırıldı, Oyun severler için Elden Ring için kısa bir kesit daha sızdırıldı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Elden Ring için kısa bir kesit daha sızdırıldı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Elden Ring için kısa bir kesit daha sızdırıldı

Elden Ring için yine kısa bir fragman kesiti sızdırıldı. Geliştiricinin ana şirketi oyunun mevcut mali yıl içinde piyasaya sürülebileceğini ima ederken, From Software’in beklenen oyunu için altı saniyelik kısa bir kesit daha internette yerini aldı.

Elden Ring için 6 saniyelik yeni bir klip sızdırıldı

4Chan forumundan çıkan ve sosyal platformda hızla yayılan son klip, Mart ayında sızan Elden Ring fotoğraflarınde bulunan Bandai Namco gizli filigranı ile karşımıza çıkıyor. Klibin, geliştirme sürecinin bir yıldan daha eski bir tarihinden alınmış olabileceğini ve bundan dolayı bu bilgi ışığında yaklaşmamız gerektiğini altını çizelim. Merakla beklenen souls spin-off’u E3 2019’da açıklamalduğundan bu yana adeta sırra kadem bastı diyebiliriz.

Sızıntılardan başka hemen hemen hiçbir resmi bilgisi paylaşılmayan oyun için yine sızıntılar bir çıkış tarihini işaret etmişti. Geçen haftalarda yaşanan bir görsel, oyunun 14 Haziran 2021’de piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Lakin geliştirici From Software ve yayıncı Bandai Namco halen görseli ne onayladı, ne de reddetti.

  • Bakınız: Elden Ring açıklamasu için yeni bir tarih verildi

From Software ana şirketi Kadokawa Corporation, 31 Mart 2022’de sona eren mevcut mali senesinde yeni oyunlar yayınlamayı beklediğini söylemişti. Ayrıca COVID-19 salgınının etkisiyle bazı oyunlarının ertelendiğini de doğrulamıştı.

VGC’nin ilk kez Mart ayında açıkladıği gibi, Elden Ring’in pandemi sebebiyle birkaç kez ertelendiğini anlıyoruz. Oyunun gelişimi ile ilgili bilgisi olan bazı insanlar bu seneın başlarında japonya’da bir senedir yürürlükte olan uzaktan çalışma kısıtlamaları sebebiyle üretimin mühim ölçüde engellendiğini dile getirdi.

Elden Ring için kısa bir kesit daha sızdırıldı

Elden Ring, A Song of Ice and Fire yazarı George R.R Martin ile ortaklaşa yaratılan bir dünya çapında geçiyor. Yönetmen Hidetaka Miyazaki, Elden Ring’in, yarattığı Dark Souls serisinin “bir evrimini” temsil ettiğini söylemişti. Dark Souls’un ruhani halefleri Bloodborne ve Sekiro: Shadows Die Twice ortaya yeni fikirler koyarken Miyazaki, From Software’in yakında zamanda çıkacak oyununun bunlardan çok daha ileriye gittiğini söylemişti.

Basında mühim isimlerden birisi olan Jason Schreier, Mart ayında oyunun “nispeten yakında zamanda” gösterileceğine dair kuvvetli ispatları olduğunu öne sürmüştü. Oyuncuların meraklı bekleyişi halen devam ederken gözler E3 2021 fuarına çevirilmiş durumda.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu