Oyun Haberleri

Elden Ring duyurusu için yeni bir tarih verildi

Elden Ring açıklamasu için yeni bir tarih verildi, Oyun severler için Elden Ring açıklamasu için yeni bir tarih verildi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Elden Ring açıklamasu için yeni bir tarih verildi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Elden Ring açıklamasu için yeni bir tarih verildi

Elden Ring açıklamasu üzerinden hemen hemen iki yıl geçmesine karşın oyun ile alakalı açıklama fragmanı dışında resmi olarak hiçbir şey göremedik. Aradan bu kadar süre geçmesine rağmen sürekli olarak ortaya çıkacağına dair söylentilerın gelmesi, oyuncuların sabrını daha da zorluyor diyebiliriz.

Tabi bu kadar çok sızıntı haberi gelince hem bizim hem de oyuncuların bu açıklama tarihlerine güveni hemen hemen kalmamış durumda. From Software veya Miyazaki aracılığıyla bu hususta bir açıklama gelmeyişi de oyunun akıbeti hususundaki endişeleri görülmektedirıyor. İşte Souls türünü seven oyuncuların heyecanla beklediği Elden Ring için bugün yeni bir tarih daha ortaya atıldı.

Elden Ring açıklamasu için yeni bir tarih yaşandı

Elden Ring için yaşanan yeni bir görsele incelediğimizde oyunun açıklamasu için 14 Haziran 2021 tarihinin işaret edildiğini göze çarpıyor. Bu tarihler ise dijital olarak düzenlenecek olan E3 2021 dönemine denk geliyor. Ayrıca görselin alt bölümünde oyunun resmi sitesi, From Software ve Bandai Namco logoları dışında Xbox logosuna da yer verilmiş. Oyunun tanıtım anlaşmalarının Xbox üzerinden yapıldığını hatırlatmakta yarar var.

Bu görsel dışında bunun bunun yanında yine Elden Ring temalı bir promosyon görseli daha ortaya çıkmış durumda. İddialara göre Bandai Namco oyunun düzenlenecek olan bu tanıtımı için basındaki bazı mühim isimlere promosyon gönderimine de başlamış. Her iki görsele de aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Elden Ring duyurusu için yeni bir tarih verildi

Uzun süredir sessizliğini koruyan Elden Ring için geçtiğimiz Mart ayının ilk günlerinde bazı video sızıntıları yaşanmış fakat firma bu videoların doğruluğu veya sızıntısı ile ilgili bir açıklama yapmamıştı. Ortaya çıkan yeni tarihlerin ardından gözler bir kez daha From Software ve Bandai Namco’ya çevrilmiş durumda.

Elden Ring duyurusu için yeni bir tarih verildi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu