Oyun Haberleri

EA Battlefield 6 duyurusu için ipuçlarını verdi

EA Battlefield 6 açıklamasu için ipuçlarını verdi, Oyun severler için EA Battlefield 6 açıklamasu için ipuçlarını verdi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde EA Battlefield 6 açıklamasu için ipuçlarını verdi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

EA Battlefield 6 açıklamasu için ipuçlarını verdi

Söylentilere göre geçen hafta açıklamalması beklenen Battlefield 6 halen gün yüzüne çıkmış değil. Lakin EA, Twitter üzerinden paylaşımı yaptığı bi hayli açık görünen bir gönderi ile açıklamanun önümüzdeki ay yapıldığını belirtmiş oldu. Geçen hafta yaşanan bazı söylentiler oyunun 6 Mayıs’ta açıklamalacağını söylese de ne yazık ki bu gerçekleşmedi.

Battlefield 6 Haziran ayında görücüye çıkıyor

Resmi Battlefield Twitter hesabından paylaşılan bir gönderi ile oyunun Haziran ayında açıklamalacağı belirlendi. Paylaşılan gönderide “Soon” kelimesi ile kafiyeli sözcükler denerek “June” ve “Boom” sözcükleri verildi. Buradan anlıyoruz ki oyun çok yakında zamanda, Haziran ayında -ve bomba gibi- bir açıklamayla karşımıza çıkacak. EA önceden oyunun açıklamasunun bahar ayında açıklamalacağı yönünde bazı işaretler vermişti.

  • İlginizi çekebilir: Konami E3 2021’den çekildiğini açıkladı

Teknik olarak bahar 20 Haziran’a kadar süreceğinden, EA için işlerin planlandığı gibi gittiğini de aktarabiliriz. Zaten önceden yaptıkları bir bilgilendirmede geliştirme sürecinin beklenenden de daha iyi gittiğini ve oyuncular için harika bir yeni nesil FPS deneyiminin yolda olduğunu belirtmişlerdi. Burada altı çizilmesi gereken bir başka nokta ise Haziran ayında ,12-15 Haziran tarihleri içinde, E3 2021 dijital etkinliği düzenlenecek. Buradan da şunu anlıyoruz ki Battlefield 6, E3 2021 sırasında gösterişli bir açıklama ile karşımıza çıkacak.

EA Battlefield 6 duyurusu için ipuçlarını verdi

Son zamanlarda oyun ile ilgili gelen sızıntı haberleri de sıklaşmaya başladı. CoD ve Battlefield serileri hususunda güvenilir bir kaynak olan Tom Henderson’un ortaya attığı bazı iddiaların bunun yanında oyuna dair ekran fotoğrafları ve ardından da fragman sesleri sızdırılmıştı. Bunun yanında önceden ortaya atılan söylentiler, oyunun çıkış gününde Xbox Game Pass servisine ekleneceği yönünde. Oyuncuların meraklı bekleyişi devam ederken EA’den halen bu söylentiler ile ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Lakin önümüzdeki ay her şeyin biraz daha netleşeceğini rahatlıkla aktarabiliriz.

Battlefield 6 önümüzdeki ay açıklamalana kadar elimizdeki bilgiler oyunun her zaman olduğundan daha fazla oyuncuyu destekleyecek biçimde geliştirildiğini ve şimdilerden 10 yıl kadar ardından geçeceğini gösteriyor. Modern teknolojilerin karşımıza çıkacağı yapım rakip seri CoD’un yaptığı uzak gelecek kurgusu hatasına düşmeyerek oyunculara daha yakın günlerden silahlar ve araçlar sunacak. Daha fazla detaya aşağıdaki bağlantıdan varabilirsiniz. Sizler de görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

  • Bakınız: Battlefield 6’nın geçeceği tarihe yönelik iddialar

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu