Oyun Haberleri

Dying Light 2 çıkış tarihi belli oldu, yeni video geldi

Dying Light 2 çıkış tarihi belirlendi, yeni video geldi, Oyun severler için Dying Light 2 çıkış tarihi belirlendi, yeni video geldi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Dying Light 2 çıkış tarihi belirlendi, yeni video geldi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Dying Light 2 çıkış tarihi belirlendi, yeni video geldi

Techland bugün Twitch üzerinde yaptığı bir canlı yayın sunumu ile oyunculara müjdeyi verdi. Nihayet uzun süredir beklenen Dying Light 2 çıkış tarihi belirlendi ve geliştirici ısrar ettiği gibi 2021 senesinde oyunu çıkartmayı planlıyor. Serinin ilk oyunuyla ve önceden zombi oyunları hususunda kazandığı güvenle birlikte yürüyen Techland, DL2 hayranları için nihayet uzun süredir beklenen bilgileri paylaşımı yaptı. Bunun yanında, oyuna dair yeni bir video da yayınlandı ve uzun süredir yılan hikayesine dönen yapımın sürecine ışık tutuldu.

Dying Light 2 çıkış tarihi belirlendi

Techland Twitch üzerinde buraya tıklayarak izleyebileceğiniz bir yayında oyuna dair yeni gelişmeler paylaşımı yaptı. Dying Light 2 7 Aralık 2021 tarihinde piyasaya sürülecek ve oyunculara açık dünyasında tehlikeli geceler vaat ediyor. Şimdi gelin bir de tartışmaya açık görünen oynanış videosunun ayrıntı kısmını gözlemleyelim.

Yayınlanan yeni oynanış fotoğrafları oyunun açık dünyasında karşılaşabileceğimiz gruplara, çeşitli düşmanlara ve ana kişiliğimiz Aiden’ın hikayesine yer veriyor. Açıkçası üstüne bu kadar düştüklerine göre Aiden oyuncunun bütünleşebileceği ve iyi bir dizayn edilmiş karakter olmalı. Biliyorsunuz öncedenki haberlerimizde de yine Aiden’a yönelik bilgilerin paylaşıldığından bahsetmiştik.

Bunun yanında yakın dövüş mekaniklerinin daha tok hissettirdiği de videodan anlaşılıyor. İlk oyuna göre daha oturaklı görünen yakın dövüş mekanikleri bunun yanı sıra oyuncuya seçim olanağı da sunuyor. Videoda görebileceğiniz gibi dilerseniz kendi ürettiğiniz silahları faydanıza kullanabilir, dilerseniz gizlice düşmanları öldürebilir veya kaba kuvvete başvurarak parkur kabiliyetlerinizden faydalanabilirsiniz.

Dying Light 2 çıkış tarihi belli oldu

Geceleri ilk oyunda da olduğu gibi bir çok değişik türden düşman ile mücadele edeceğiz ve geliştiricilerin tabiriyle “15 yılda geçirilen mutasyonun” etkisiyle değişiklik hayli artmış durumda. Tehlikenin hayli arttığı gecelerde fragmanda gördüğümüz zombi türlerinin üzerimize atlayacak olmasını bilmek hem güzel, hem de değil. İlk oyunun da büyük kısmını güneş tepenizdeyken geçirdiyseniz bu dediğimiz anlayacaksınız.

Velhasıl kelam sunum oyuncuları çok tatmin etmiş olmasa da elimizde Dying Light 2 çıkış tarihi ve yeni bir oynanış videosu var. Çıkış tarihi yaklaştıkça daha fazla detay göreceğimizi de bekliyoruz. Oyun an itibariyle Dying Light 2 Stay Human adıyla Steam üzerinden 349 TL fiyatıyla ön siparişe açılmış durumda. Buraya tıklayarak mağaza sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu