Oyun Haberleri

Dragon Quest XII: The Flames of Fate duyuruldu

Dragon Quest XII: The Flames of Fate açıklamaldu, Oyun severler için Dragon Quest XII: The Flames of Fate açıklamaldu başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Dragon Quest XII: The Flames of Fate açıklamaldu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Dragon Quest XII: The Flames of Fate açıklamaldu

Dragon Quest XII: The Flames of Fate seri için yapılan özel sunumda açıklamaldu. İlk olarak bundan tam 35 yıl önce, 27 Mayıs 1986 tarihinde piyasaya çıkan ilk oyununun ardından hem ana seri hem de yan oyunlar ile birlikte Dragon Quest markasının oyun dünyasının en köklü serilerinden biri halini aldığini aktarabiliriz. Serinin bu 35. yıl dönümünü özel bir etkinlik ile kutlayan Square Enix ise bir dizi yeni açıklamaya imza attı.

Dragon Quest XII: The Flames of Fate daha karanlık olacak

Bu açıklamalardan ilki serinin yeni ana oyunu Dragon Quest XII: The Flames of Fate oldu. Çok daha karanlık ve yetişkinlere yönelik bir yapıya bürüneceği söylenen oyun için kısa bir teaser video da yayınlandı. Bu teaser videosunda oyuna da adını veren alevler dışında yalnızca oyunun logosu gözüküyor. Oyun ile alakalı en sevindirici nokta ise batıdaki oyuncuların da fazla beklemeyecek olması. Yapılan açıklamaya göre Dragon Quest XII: The Flames of Fate, tüm dünya çapında bunun yanı sıra piyasaya çıkacak. Serinin son oyunu Dragon Quest XI, Japonya’da Temmuz 2017’de çıkmış batıya ise Eylül 2018’de gelmişti.

Bu açıklama dışında şuan için yalnızca Japonya pazarına özel bulunacağı gösterilen Dragon Quest III HD-2D Remake açıklamasu da yapıldı. Her iki oyunla alakalı daha fazla ayrıntıya ise E3 2021 fuarında ulaşabileceğiz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu