Dizi Haberleri

Doya Doya Moda All Star 14 Mayıs Cuma kim elendi?

Doya Doya Moda All Star 14 Mayıs Cuma kim elendi?, Dizi ve film severler için Doya Doya Moda All Star 14 Mayıs Cuma kim elendi? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Doya Doya Moda All Star 14 Mayıs Cuma kim elendi? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Doya Doya Moda All Star 14 Mayıs Cuma kim elendi?

Doya Doya Moda All Star müsabakasında bir haftanın daha final heyecanı daha yaşandı. 14 Mayıs Cuma günü ekrana gelen yeni bölümde yarışmacılar jüri üyelerinden en yüksek puanı almak adına mücadele etti.

Bir yarışmacının diğer dostlarıyla alakalı “arama motorundan elbise bakıp diktiriyor” sözü günün tartışma konusuydu. Gergin anlara şahit olunan bölümde jüri üyeleri ise bu husustan bi hayli sıkıldıklarını açıkladıler.

All Star sezonuyla ekrana gelen programda bu hafta da enteresan gelişmeler oldu. Bayram haftasında kolyeyi kazanmayı isteyen yarışmacılar son puanlamalarla haftanın birincisini tespit ettiler. Doya Doya Moda All Star yarışmasının bu  hafta birinci olan ismi Ferdanur oldu. Yarışmaya veda eden yarışmacı ise Yaren oldu.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu