Dizi Haberleri

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi final yapacak! Barış ve Zeynep’in mutlu sonu

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi final yapacak! Barış ve Zeynep’in mutlu sonu, Dizi ve film severler için Doğduğun Ev Kaderindir dizisi final yapacak! Barış ve Zeynep’in mutlu sonu konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi final yapacak! Barış ve Zeynep’in mutlu sonu ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi final yapacak! Barış ve Zeynep’in mutlu sonu

Doğduğun Ev Kaderindir, OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 25 Aralık 2019 tarihinde yayına giren, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, konusunu Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, Seray Şahiner, Defne Gürsoy ve Doruk Erengül’ün birlikte kaleme aldıkları Türk yapımı dram türündeki televizyon dizisi. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Camdaki Kız kitabındaki bir hikâyeden bir araya getirilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ikinci sezonuyla ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Yarın akşam yayına girecek olan 43. bölümden fragman yayınlanarak seyirci kitlesini mutlu sonla uğurlayacak. Uzun süredir aşk yaşayan Zeynep ve Barış, önlerine çıkan tüm önüne geçeri aşarak evlendiği görülüyor.

Doğduğun Ev Kaderindir’in final fragmanı yayınlandı! Barış ve Zeynep evleniyor

Final bölümde Nuh’un ile arasını düzelten Cemile hamile olduğunu öğreniyor. Zeynep ise senelerdır kayıp olan kardeşine sonunda kavuşuyor.

Ne yazık ki Çarşamba akşamları yayına giren dizi aynı gün yayınlanmakta olan Sadakatsiz, Kuruluş Osman ve Masumiyet gibi dizilerin reytingleriyle yarışamadı. Ayrıca Mehdi kişiliğini canlandıran İbrahim Çelikkol’un diziden ayrılmasıyla reytingler iyice kötü durumdaydı. Bu nedenle final yapma kararı aldı. Aralık 2019’da yayınlanmaya başlayan dizi, 43. bölümle ekran macerasını noktalıyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu