Dizi Haberleri

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ekranlara veda ediyor! Final yapan dizi reyting kurbanı oldu!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ekranlara veda ediyor! Final yapan dizi reyting kurbanı oldu!, Dizi ve film severler için Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ekranlara veda ediyor! Final yapan dizi reyting kurbanı oldu! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ekranlara veda ediyor! Final yapan dizi reyting kurbanı oldu! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ekranlara veda ediyor! Final yapan dizi reyting kurbanı oldu!

 TV8 ekranlarında 2 sezondur bulunan Doğduğun Ev Kaderindirdizisi son dakika haberine final yapacağını açıkladı. Ünlü psikolog ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu Camdaki Kız kitabından bir araya getirilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi son haftalarda istediğimiz reyting oranını yakalayamadı. Başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Öztürk’ün olduğu dizide dizinin başından bu yana başrol olarak bulunan Mehdi kişiliğine can veren İbrahim Çelikkol, diziden ölerek ayrılmıştı. Mehdi’nin diziden ayrılmasından sonra istediğimiz reytingler yakalanamadığı için yönetmen final yapacağını açıkladı.

Doğduğun Ev Kaderindir 43.bölümde final yapacak!

İlk sezonunda reytingleri yüksek miktarda olan dizi binlerce kişi aracılığıyla beğenilerek izleniyordu fakat Mehdi kişiliğinin diziden çıkmasının ardından Total grubuna giremedi. OGM Pİctures yapımcılığındaki dizi yönetmen Çağrı Bayrak’ın açıklamasu ardından final yapacağını açıkladı. 12 Mayıs 43.bölümde ekranlara elveda diyecek olan dizi 2019 Aralık ayında TV8 ekranlarında yer almıştı.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu