Dizi Haberleri

Dilara Gönder uzun aradan sonra ekranlara dönüyor! Programı ve kanalı belli oldu!

Dilara Gönder uzun aradan sonra ekranlara dönüyor! Programı ve kanalı belirlendi!, Dizi ve film severler için Dilara Gönder uzun aradan sonra ekranlara dönüyor! Programı ve kanalı belirlendi! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Dilara Gönder uzun aradan sonra ekranlara dönüyor! Programı ve kanalı belirlendi! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Dilara Gönder uzun aradan sonra ekranlara dönüyor! Programı ve kanalı belirlendi!

Geçen senelerda NTV ve NTV Spor’da program sunuculuğu yapan fakat uzun süredir televizyon ekranlarında olmayan Dilara Gönder’in Haber Global’de yani bir yarışma programı ile ekranlara döneceğini açıkladı.

Haber Global aracılığıyla yapılan açıklamalarda Cumartesi ve Pazar günlerinde akşam saatinde yayına girecek olan yarışma programının sunuculuğunu üstüne alacak denildi.

Dilara Gönder kimdir?

17 Haziran 1983’de İzmir’de dünyaya gözlerini açan Dilara Gönder lise eğitime kadar İzmir’de kaldıktan sonra Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu. Dilara Gönder 2007 senesinde Aydın Doğan Vakfı aracılığıyla tertip edilen 19. Genç İletişimciler Yarışma programında okulunda yayına giren DinleBul programı ile katılmış ve DinleBul programı ile birinci olmuştur. Daha ardından Fenerbahçe TV ekranlarında MusicBox programının sunuculuğunu üstlenen Gönder 2007 yılı ardından Lig TV’ye transfer olarak 2,5 yıl görev almıştır.

Lig TV’den TRT ekranlarında transfer olan Gönder Formula 1 yarışlarını takip ederek program sunuculuğu üstlenmiştir.

2010 senesinde NTV Spor ekranlarına geçen Dilara Gönder ileri derece Almanca ve İngilizce bilmektedir. 2014 senesinde Kanal D’nin ‘Ne Diyorsun’ programının sunuculuğunu üstlenen Dilara Gönder bunun yanı sıra oyunculuk yapmaktadır. En son Star TV ekranlarında Sil Baştan dizisinde Gizem kişiliğine hayat vermiştir. Dilara Gönder kısa süre TRT 1 ekranlarında yayına giren Baba Candır dizisinde de görev almıştır.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu