Dizi Haberleri

Dexter geri dönüş sezonunun yeni tanıtımı yayınlandı!

Dexter geri dönüş sezonunun yeni tanıtımı yayınlandı!, Dizi ve film severler için Dexter geri dönüş sezonunun yeni tanıtımı yayınlandı! konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Dexter geri dönüş sezonunun yeni tanıtımı yayınlandı! ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Dexter geri dönüş sezonunun yeni tanıtımı yayınlandı!

Pek çok seyircinin heyecanla beklediği Dexter‘ın geri dönüş sezonun ikinci tanıtımı yayınlandı. En çok bi hayli beğeni alan seri katil dizilerinden olan Dexter, Michael C.Hall’ın tekrardan oynadığı dizi 2021 senesi içinde seyircisiyle bir araya gelecek. Dizinin ilk 4 sezonunun showrunnerı Clyde Phillips, dizinin finalinde yaşanan hayal kırıklığını düzelmek için geri dönüyor.

Sekizinci sezon finali, takipçilerini üzerken, listelerde de gelmiş geçmiş en kötü dizi finallerinden biri olarak gösterilmişti. Bu nedenle, seyirciler içinde bu geri dönüş haberi büyük sevinçle karşılandı.

Showtime’ın Dexter hesaplarından ve sosyal platformdan yayına giren yeni tanıtımında, bir önceki tanıtımda olan atmosfer görülürken bu kez Dexter’ı camdan dışarıyı izliyor. Bir önceki videoda “Doğaya geri dönmek gibisi yok.” diyen Dexter, bu kez Nina Simonedan duyulan Misunderstood şarkısıyla birlikte kameralara dönüp o ünlü bakışını atıyor.

İşte Dexter Geri Dönüş sezonu yeni tanıtımı

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu