Dizi Haberleri

Deniz Çakır’dan şok eden şiddet açıklaması: “Şimdi olsa ifşa ederdim”

Deniz Çakır’dan şok eden şiddet açıklaması: “Şimdi olsa ifşa ederdim”, Dizi ve film severler için Deniz Çakır’dan şok eden şiddet açıklaması: “Şimdi olsa ifşa ederdim” konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Deniz Çakır’dan şok eden şiddet açıklaması: “Şimdi olsa ifşa ederdim” ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Deniz Çakır’dan şok eden şiddet açıklaması: “Şimdi olsa ifşa ederdim”

Jülide Ateş’in sunumu ile GAİN platformunda seyirci ile buluşan ’40’ programına konuk olan oyuncu DenizÇakır, sahnede gördüğü psikolojik şiddet ile alakalı ilk kez konuştu.

Psikolojik, sözlü veya fiziksel olarak tacize uğradınız mı?

“Bu topraklarda yaşayıp, bu sorduğun soruya ‘hayır’ diyebilecek birini ben tanımıyorum! Medyanın dili, bazı gazetelerin attığı başlıklar psikolojik şiddetin babası!”

“Pişmanlık yaşıyorum”

“Ben basının psikolojik tacizine çok fazla uğradım. Ama kendi yaşamımda da, mesleğimde de uğradım. Psikolojik şiddete sahne üzerinde çok uğradım! Ve ne yazık ki bununla alakalı bir pişmanlık da yaşıyorum.”

“Şimdi olsa ifşa ederdim ama ifşa da etmedim. Çünkü işin yürümesiydi mühim olan, tiyatroya zarar gelmemesiydi! Ama hiç olmayacak bir insan aracılığıyla hırsları, benim orada yalnızca kadın olmam.”

“Çok saygın bir kişi”

Deniz Çakır, “psikolojik şiddet” itirafından sonra programın sunucu Jülide Ateş’in sorduğu “Bugün ifşa etmek ister misiniz?” sorusunu da yanıtladı.

“İstemem, ona yarar sağlar. Öyle biri çünkü! Kadın olduğum için, popüler olduğum için, sahne üzerinde defalarca kez aynı kişi aracılığıyla psikolojik şiddete uğradım, hemen hemen işimden soğuyacak kadar! Çok saygın bir kişi aracılığıyla psikolojik şiddete uğradım ne yazık ki!”

Deniz Çakır Hülya Avşar’dan neler öğrendi?

“Bana çok iyi geliyor Hülya Hanım. Enerjisi ile, ‘boş ver’ diyen öğretisi ile. ‘Seni bilen biliyor, yürü yoluna bak, bir tanesin’ dediği zaman. Yaşanmışlık olarak benden bir tık büyük kadınlarla sohbet etmeyi, yaşamımda onların bana el vermeleri yol göstermeleri için alan vermeyi çok severim.”

“Arada bir dertleştiğimde bana çok iyi geliyor. Derya Alabora, Zuhal Olcay da benim için öyledir. Hülya Hanım ‘iyi ki’ lerimden bir tanesi. Ben gamlı baykuşum, o hoyrat ve neşeli enerjisi ile bana çok çok iyi geliyor.”

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu