Dizi Haberleri

Deniz Baysal Yurtcu kimdir, kaç yaşındadır? Deniz Baysal Yurtcu ile ilgili bilgiler

Deniz Baysal Yurtcu kimdir, kaç yaşındadır? Deniz Baysal Yurtcu ile alakalı bilgiler, Dizi ve film severler için Deniz Baysal Yurtcu kimdir, kaç yaşındadır? Deniz Baysal Yurtcu ile alakalı bilgiler konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Deniz Baysal Yurtcu kimdir, kaç yaşındadır? Deniz Baysal Yurtcu ile alakalı bilgiler ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Deniz Baysal Yurtcu kimdir, kaç yaşındadır? Deniz Baysal Yurtcu ile alakalı bilgiler

Kanal D’de yayına giren Arda ile Omuz Omuza programına bu hafta konuk olarak Deniz Baysal Yurtcu katıldı. Her hafta birbirinden farklı konukları ağırlayan programın bu haftaki konuğu tecrübeli oyuncu Deniz Baysal’dı. Hem oyunculuğuyla hem de güzelliğiyle son dönemin dikkat çeken isimleri içinde bulunan Deniz Baysal, programı takip eden bireyler aracılığıyla araştırılmaya başlandı. Biz de bu haberimizin detay kısmında Deniz Baysal’ın yaşamına ilişkin bilgilere yer verdik.

Deniz Baysal Yurtcu ile ilgili bilgiler

5 Nisan 1991’de hayata gözlerini açan Deniz Baysal Yurtcu, İzmir doğumludur. Üniversiteye kadar olan eğitimini de doğup büyüdüğü İzmir’de alan Deniz Baysal, üniversiteyi Manisa’da Celal Bayar Üniversitesi’nde okumuştur. Çocukluğundan bu yana tiyatroya ve oyunculuğa alakalı olan Baysal, 10 sene boyunca Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda yer almıştır. Daha sonra dizi ve filmlerde de yer almaya başlayan güzel oyuncu, ilk kez Derin Sular, Bitmeyen Şarkılar, Babalar ve Evlatlar gibi yapımlarda yer almıştır.

Asıl çıkışını ise Show TV’de yayına giren Kaçak Gelinler dizisiyle yapan Baysal, bu dizinin ardından tanınırlığını arttırmıştır. Beyaz Yalan, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz gibi mühim yapımlarda da bulunan Baysal, şimdilerde TRT 1’de yayına giren Teşkilat dizisinde oynamaktadır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu