Dizi Haberleri

Deliha 2 konusu nedir? Deliha 2 oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor?

Deliha 2 konusu nedir? Deliha 2 oyuncu ekibinde bulunan hangi isimler yer alıyor?, Dizi ve film severler için Deliha 2 konusu nedir? Deliha 2 oyuncu ekibinde bulunan hangi isimler yer alıyor? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Deliha 2 konusu nedir? Deliha 2 oyuncu ekibinde bulunan hangi isimler yer alıyor? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Deliha 2 konusu nedir? Deliha 2 oyuncu ekibinde bulunan hangi isimler yer alıyor?

Deliha filminin devamı niteliğinde olan Deliha 2 filmi, seyirci ile buluşmaya sürdürmekte. İlk olarak beyaz perdede seyirci karşısına çıkan film, televizyonda seyircilerle buluşuyor. Filmi izlemek isteyen vatandaşlar ise film ile alakalı araştırmalar yapıyor. Filmin konusunu ve oyuncu kadrosunu merak eden vatandaşlar, bu konuyu intenet üzerinden inceliyor. İşte Deliha 2 filminin konusu ve oyuncu kadrosu…

Deliha 2 konusu nedir?

Samimi, deli dolu bir kız olan Zeliha, ilk filmin aksine bu kez kariyer peşinde koşuyor. Aşçı olmak için uğraşan Deliha, bir restmiktarda çalışmaya başlar. Lakin Zeliha’nın enerjisi ortalığı bir kez daha birbirine katar. Hayatına giren herkese olumlu bir biçimde dokunan Zeliha, kariyer hedefine ulaşabilecek mi?

Deliha 2 oyuncu kadrosu

Gupse Özay

Eda Ece

Ali Çelik

Derya Alabora

Esin Eden

Hülya Duyar

Aksel Bonfil

Mert Öner

Fatih Özkan

Özlem Akınözü

Mehmet Er

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu