Sinema Haberleri

Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri – Dead by Daylight Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?

Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri – Dead by Daylight Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri – Dead by Daylight Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri – Dead by Daylight Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri – Dead by Daylight Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?

Her oyunda olduğu gibi Dead by Daylight oyununda da en fazla araştırılan konulardan birisi sistem gereksinimleridir. Her oyunun belli sistem gereksinimleri mevcuttur. Sistem gereksinimleri oyunu indirebilmek ve nizami bir biçimde oynayabilmek için mühimdir. Dört kurban ve katilden bir araya gelen Dead by Daylight oyununun da gerekli sistem gereksinimleri tabi ki mevcuttur. Peki bu sistem gereksinimleri nelerdir? Ayrıntılar bu yazıda…

Dead by Daylight Gereksinimleri

Bilgisayar oyunlarını oynayan bireyler sistem gereksinimleri ile alakalı az çok bilgi sahibidirler. Sistem gereksinimleri bilgisayar oyununa başlamadan önce kontrol edilmesi gereken en mühim şeydir. Bilgisayar oyunlarının istedikleri bazı gereksinimler mevcuttur. Ve her bilgisayar oyununun sistem gereksinimleri farklıdır. Bu gereksinimler bilgisayarın PC donanım özellikleri ile uyuşmak zorundadır. Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri bu oyunun en güzel biçimde oynanabilmesi için gereklidir.

Dead by Daylight PC Donanım Özellikleri

Dead by Daylight oyunu bilgisayar üzerinden oynanan toplu bir oyundur. Bu oyundaki amaç 4 birinin 1 katilden kaçmasıdır. Oldukça bi hayli beğeni alan bu korku oyununun oyuncusu da çok fazladır. Yeni oyuncular veya oynamaya ekranlara gelecek bireylerin merak ettikleri mevzulardan birisi de bu oyunun istediği PC donanım özellikleridir. Her oyunun olduğu gibi Dead by Daylight oyununun da sistem gereksinimleri mevcuttur. Dead by Daylight PC Donanım özellikleri ise şöyledir:

 • İşletim Sistemi: Win 7, 8.1 64 bit
 • İşlemci: Intel core i3 – 4170 veya AMD FX-8300
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX 11 uyumlu GeForce 760
 • DirectX: 11
 • Depolama: 25 GB

Dead by Daylight Minimum Sistem Gereksinimleri

Bilgisayar oyunlarının bilgisayarlardan istedikleri bazı özellikler mevcuttur. Bu özellikler eğer istedikleri ile uyuşmazsa oyunlar inmez veya nizami bir biçimde çalışmaz. Dead by Daylight oyununu indirebilmek için yalnızca minimum sistem gereksinimleri karşılansa yeterli gelmektedir. Dead by Daylight minimum sistem gereksinimleri ise şu biçimdedir:

 • İşletim Sistemi: Win 7, 8.1 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-4170
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 460 1GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolama: 25 GB

7 Days to Die Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 7 Days to Die Oynamak İçin Minimum Sistem GereksinimleriAmong Us Sistem Gereksinimleri – Among Us Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?Apex Sistem Gereksinimleri – Apex Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?Cities: Skylines Sistem Gereksinimleri – Cities: Skylines Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?CS GO Sistem Gereksinimleri – CS GO Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu