Sinema Haberleri

DayZ Sistem Gereksinimleri – DayZ Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?

DayZ Sistem Gereksinimleri – DayZ Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için DayZ Sistem Gereksinimleri – DayZ Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. DayZ Sistem Gereksinimleri – DayZ Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

DayZ Sistem Gereksinimleri – DayZ Kaç GB, Önerilen PC Donanım Özellikleri Nedir?

Çok oyunculu oynanan oyunlar toplu arkadaş grubu olan bireylerin en sevdikleri oyunlardır. Hayatta kalma oyunları ise hemen hemen herkesin sevdiği bir oyun türüdür. Hem çok oyunculu hem de hayatta kalma oyunu olan DayZ ise dünya çapında en bi hayli beğeni alan oyunlardan biri olma özelliğini taşır. Bu oyunu yeni oynamaya ekranlara gelecek bireyler bilgisayarlarının donanım ayrıntı kısmına bakmalılardır. Çünkü oyunun istediği sistem gereksinimini donanım özellikleri karşılamazsa oyun yüklenemez. Peki DayZ PC donanım özellikleri nelerdir? Tüm ayrıntılar bu yazıda…

DayZ Gereksinimleri

DayZ oyunun diğer oyunlarda olduğu gibi sistem gereksinimleri mevcuttur. Bu gereksinimler oyunun nasıl bir bilgisayar istediğiyle alakalı bilgi vermektedir. DayZ oynamaya ekranlara gelecek bireyler ilk kez sistem gereksinimlerini araştırmalıdırlar. Araştırdıktan sonra oyun için bilgisayarlarının uygun olup olmadığını öğrenebilirler. DayZ Sistem Gereksinimleri araştırıldıktan sonra eğer oyun PC ye uyumluysa oyun indirilmelidir. DayZ sistem gereksinimleri fazla zor sistem gereksinimleri değildir. Bundan dolayı çoğu bilgisayara uyar. Lakin yine de yüklemeden önce PC ye uygun olup olmadığına bakmakta yarar mevcuttur.

DayZ PC Donanım Özellikleri

Bilgisayar üzerinde oyun oynayan insan sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Bu oyuncular bilgisayarları ile alakalı hemen hemen her bilgiyi bilirler. Bilgisayar oyunu oynayan bireyler ellerindeki PC nin donanım ayrıntı kısmını bilmelilerdir. Çünkü oyun yüklenirken oyunun sistem gereksinimine bakılır ve bilgisayara uygunsa indirilir. DayZ oyunun sistem gereksinimlerini bir PC karşılamazsa o PC ye bu oyun yüklenemez. DayZ oyunu için gereken PC donanım özellikleri şunlardan oluşmaktadır:

  • İşletim Sistemi: Win 7, 8, 9
  • İşlemci: 2.9 GHz
  • RAM: 4 GB
  • HDD: 14 GB

DayZ Minimum Sistem Gereksinimleri

Bilgisayar oyunlarının çoğunda hem minimum hem de önerilen sistem gereksinimleri bulunmaktadır. Minimum sistem gereksinimleri ise oyunu yükleyebilmek için yeterli gelmektedir. DayZ oyunun minimum sistem gereksinimleri mevcuttur. Bu gereksinimler ise şu biçimdedir:

  • İşletim Sistemi: Win Vista
  • İşlemci: 2.4 GHz
  • RAM: 2 GB
  • HDD: 10 GB

Among Us Sistem Gereksinimleri – Among Us Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?Apex Sistem Gereksinimleri – Apex Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?CS GO Sistem Gereksinimleri – CS GO Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu