Oyun Haberleri

Dawnguard Türkçe Yama V2 TAMAMLANDI

Dawnguard Türkçe Yama V2 TAMAMLANDI, Oyun severler için Dawnguard Türkçe Yama V2 TAMAMLANDI dosyasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Dawnguard Türkçe Yama V2 TAMAMLANDI indirme linkini yazımızın sonunda bulacaksınızdır.

Dawnguard Türkçe Yama V2 TAMAMLANDI

Dawnguard DLC’si Elder Scrolls Türk çeviri ekibi aracılığıyla Türkçeye çevrilmiştir. Çeviride hatalar ve bir ihtimal çevrilmeyen yerler bulduğunuzda ekran görüntüsü ile bu husustan belirtiniz. İlerleyen zamanlarda güncelleme yayınlanabilir. Çeviri, ekip aracılığıyla test edilmiş ve onaylanmıştır.

STRINGS
%99.9
DLSTRINGS
%100
ILSTRINGS
%100

İndirmeden Önce Kesinlikle Okuyunuz

  • Eğer Dragonborn DLC’sine sahipseniz oyununuz tamamen Türkçe olmayacaktır.
  • Çevirinin çalışması için Oyun Çeviri’nin Skyrim Türkçe Yaması ve Türkçe çeviri uyumluluk programını kurmanız gerekmektedir.
  • Sisteminizde çok sayıda mod yüklüyse ve Dawnguard’ı etkileyen modlar varsa yaptığımız yama sizin Dawnguard’ınızı tamamen Türkçe yapmayabilir. Aynı biçimde yüklemiş olduğunuz bazı modlar yamanın çalışmasını engelleyebilir. Bu durumda çeviri ekibi sorumluluk kabul etmemektedir.
  • Dawnguard Türkçe Çevirisi, modsuz temiz Skyrim’de denenmiştir ve çalışmaktadır. Bundan dolayı çevirinin çalışmaması tamamen sizden kaynaklanan bir sorundur. Buna benzer durumlarda ne yazık ki destek veremiyoruz.
  • Dragonborn’un Türkçe çevirisini yapmayı planlamıyoruz.

 

Proje Lideri:
Behçet Atalay (TechnoBeceT)
Çeviri Ekibi:
Işıl Vardarlı (Artemis)
Behçet Atalay (TechnoBeceT)
Beyaz
mertusta

Katkıda Bulunanlar:
Esat Beray Özerdem (Sarhi)
Serhat Turgan(Meridia)
Emre Rodoplu(Evosis)
dasdead
HyperXen

 

V2 Test Ekibi
Erdem Atıcı(MakaveliTR93)
Mustafa Küçükdemirci(paragomi)
Mertcan Duman(Malkoçoğlu)
Barış Duman(Faredevriii)

– 1
– 2

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu