Dizi Haberleri

David Harbour, Stranger Things 4. Sezon ve Jim Hopper Karakterinin Geleceği Hakkında Açıklamalarda Bulundu

David Harbour, Stranger Things 4. Sezon ve Jim Hopper Karakterinin Geleceği Hakkında Açıklamalarda Bulundu, Sinema ve dizi takipçileri için David Harbour, Stranger Things 4. Sezon ve Jim Hopper Karakterinin Geleceği Hakkında Açıklamalarda Bulundu konusunu ele aldık.. Yazımızda David Harbour, Stranger Things 4. Sezon ve Jim Hopper Karakterinin Geleceği Hakkında Açıklamalarda Bulundu ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

David Harbour, Stranger Things 4. Sezon ve Jim Hopper Karakterinin Geleceği Hakkında Açıklamalarda Bulundu

David Harbour, Stranger Things 4. sezon ve kendisinin oynadığı Jim Hopper kişiliğinin geleceği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

David Harbour, Black Widow’un vizyona girişinden önce Colönder’a verdiği bir röportaj sırasında hemen hemen iki senedir ekranlara geri dönmesi beklenen Stranger Things 4. sezon ile alakalı bazı açıklamalarda bulundu ve bu açıklamalar aracılığıyla dizinin heyecanla beklenen dördüncü sezonu ile ilgiliki beklentileri yükseltti. Oyuncu, Jim Hopper kişiliğinin yolculuğunu Gandalf’ın yolculuğu ile kıyaslarken; kişiliğin dirilişi için çok heyecanlı olduğunu, yeni sezonun çok değişik bulunacağını ve büyük ses getireceğini dile getirdi.

Netflix’in bi hayli beğeni alan dizisi Stranger Things, 4. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. 4. sezonun pandemi sebebiyle ara verilen çekimlerine ekim ayında başlanmış, çekimlerin yeniden başlamasının ardından yeni sezonda oyuncu ekibinde bulunan bulunacak isimler ve karakterlerine dair ilk detaylar da paylaşılmıştı.

Geçen ekim ayında yapılan bu açıklamaya göre Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco, Joseph Quinn, Robert Englund, Sherman Augustus, Mason Dye, Nikola Djuricko ve Tom Wlaschiha, Stranger Things’in yeni sezonunda oynayacağı açıklanmıştı. Bu isimlere yakın zaman içinde nne with an E dizisiyle kalbimizi ısıtan Amybeth McNulty, Queen Sugar ve Black Mafia Family yapımlarında seyrettiğimiz Myles Truitt, en son The Falcon and The Winter Soldier’da ufak bir rolde karşımıza çıkan Regina Ting Chen ve Hulu filmi The Binge’de rol alan Grace Van Dien gibi isimler de dâhil olmuştu.

David Harbour: “Stranger Things 4. Sezon, Pek Çok Sürpriz İçeriyor.”

Dizinin yeni sezonunu önceki sezonlarla kıyaslaması istendiğinde Harbour, 4. sezonun Hawkins’in dışında geçecek olmasının önemini vurguladı.

Oyuncu kelimelerine “Bu sezon diğerlerine kıyasla kesinlikle her anlamda daha kuvvetli. Bir kere Hawkins’in dışında geçecek bir sezon olması, olanaklarımızı lokasyon yönünden daha büyük, daha kapsamlı kılıyor. Seyirciyi yeni şeylerle tanıştırıyoruz, fakat bunun yanı sıra birtakım konulara (daha fazla detay veremiyorum) kesin bir son getirebilmek adına net bir yol çiziyoruz.” kelimelerini kullandı.

Harbour, yeni sezon ile ilgiliki açıklamalarında halen detaylara yer veremiyor olmasına rağmen, Hopper’ın yolculuğuna ve dirilişine dair heyecanını saklamadı. Yaptığı açıklamalarda, “Hopper ile ilgili konuşabilirim. Sanırım bunu bir çok sezon için dile getiriyorum, fakat 4. sezon benim dizinin en sevdiğim sezonu. Çünkü Hopper’ın en saf, en savunmasız hâline tanıklık etme şansı elde ediyoruz. Kendisi, bildiğimiz üzere, bir Rus hapishanesindeydi ve biz de bu fırsatı, onu yeniden keşfetmek için kullandık aslında. Hopper, dönüştüğü şeyden sonra bir yeniden diriliyor, tıpkı Gandalf’ın ölümü ardından Gandalf the Grey’in dirilişi gibi. Bu dirilişi görmek için gerçekten fazla heyecanlıyım. Yeni sezonda bizi bekleyen bir çok sürpriz var.” ifadelerine de yer verdi.

David Harbour’ın yaptığı açıklamalar zaten heyecanla beklenen dördüncü sezon ile ilgiliki heyecanı arttırdı. Henüz yayın tarihi kesinlikle açıklanmamış olsa da Stranger Things 4. sezon seyirci ile önümüzdeki yıl içinde bir araya gelecek.

Kaynak: Colönder

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu