Oyun Haberleri

Dark Pictures Anthology: House of Ashes oynanış videosu yayınlandı

Dark Pictures Anthology: House of Ashes oynanış videosu yayınlandı, Oyun severler için Dark Pictures Anthology: House of Ashes oynanış videosu yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Dark Pictures Anthology: House of Ashes oynanış videosu yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Dark Pictures Anthology: House of Ashes oynanış videosu yayınlandı

Bandai Namco geçtiğimiz dakikalarda The Dark Pictures Anthology: House of Ashes oynanış videosunu paylaşımı yaptı. Firma geçtiğimiz yıl serinin ikinci oyunu olan Little Hope çıktıktan hemen sonra açıklamasunu yaptığı oyun için bir açıklama yapmış ve ilk oynanış videosunun 27 Mayıs’ta yayınlanacağını belirtmişti. Bu açıklamada altı çizildiği gibi Türkiye saati ile 19:00’da oyunun bahsi geçen videosu da yayınlandı. 

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes, 2021 senesinde çıkacak

The Dark Pictures Anthology serisi için hatırlayacağınız gibi önceden iki oyun çıkmış ve bu oyunlarda bilinen mühim oyuncular ile çalışılmıştı. Birçok tanıdık simaya yer verilen Man of Maden oyununda büyük bir gemide yer alıyor ve buradaki korkutucu olaylara tanıklık ediyorduk. Serinin 2. oyunu olan Little Hope’ta ise Labirent serisi dışında Narnia, Bandersnatch ve Ritüel filmlerinde de boy gösteren Will Pouter yer almıştı. Serinin 3.oyunu olan House of Ashes’da ise Ashley Tisdale bulunacak ve Rachel King kişiliğine hayat verecek.

Afganistan’da görev yapan Amerikan askerlerinin ülkenin güneyinde bulunan Hindu-Kush bölgesinde büyük bir kötülüğü uyandıracağı oyun 2021 senesinde çıkacak. Yayınlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu