Oyun Haberleri

Dark Alliance için 20 dakikalık oynanış fragmanı geldi

Dark Alliance için 20 dakikalık oynanış fragmanı geldi, Oyun severler için Dark Alliance için 20 dakikalık oynanış fragmanı geldi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Dark Alliance için 20 dakikalık oynanış fragmanı geldi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Dark Alliance için 20 dakikalık oynanış fragmanı geldi

Dungeons & Dragons: Dark Alliance için 20 dakika uzunluğunda dolu dolu bir oynanış videosu geldi. İşbirlikçi oyuna dayanan yapısı ve dört kişi co-op mekaniklerini içinde barındıran yapım adından da anlaşılacağı üzere Dungeons & Dragons temeli üzerine inşa edilmiş. Tuque Games aracılığıyla geliştirilen ve Wizards of the Coast aracılığıyla yayına giren oyun grafikleriyle dikkatinizi çekebilir.

  • Bakınız: D&D: Dark Alliance sistem gereksinimleri

Dark Alliance 20 dakikalık oynanış videosu

İlk bakışta Fatshark’ın geliştirdiği Warhammer Vermintide oyunlarına benzese de üçüncü şahıs kamerası ve karakterlerin kabiliyetleri göz önüne alındığında daha kapsamlı alana yayılmış bir oynanış sunacak gibi görünmekte. Ayrıca bölümde ilerledikçe seçenekler içinden görevin geri kalanında kullanabileceğiniz bonusu seçebiliyorsunuz. Bu anlamda yeniden oynanabilirliği yüksek bir oyun olacak gibi görünmekte.

Aynı zamanda grafikleriyle de bi hayli güzel gözüken yapım, yeni nesil için de çıkacak. Animasyonları çok güzel gözükse de halen geliştirme süreci tamamlanmadığından bitmemiş bir şeylerin olduğunu ve bazı kısımların biraz daha uğraş istediğini göze çarpıyor. Çeşitli goblin türlerine karşı savaşarak ilerleyeceğimiz oyun için önceden de çok kısa bir oynanış fragmanı görmüştük.

  • Bakınız: D&D Dark Alliance oynanış fragmanı

İrili ufaklı bir çok değişik düşmana karşı savaşacağımız oyun, doğrusal bir işleyişe sahip olmayacak. Hikayede hangi bölümün yapılacağına oyun değil, oyuncu karar verecek. Daha önceki haberlerimizde de dile getirdiğimiz gibi buna Warhammer: Vermintide 2 örneğini verebiliriz. Yine oyuncular görevlerin zorluk düzeylerini de yükselterek kazandıkları ganimetin düzeysini artırabilecek. Bu da oyuncuların daha iyi eşyalara sahip olmak için daha zorlu görevlerin içine atlayabileceğini gösteriyor. Aynı bölümü tekrar oynamak hususunda teşvik edici bir yönü olduğunu da aktarabiliriz.

Dark Alliance için 20 dakikalık oynanış fragmanı geldi

Ayrıca Dark Alliance oynarken oyuncular, işbirliği yapmak zorunda kalacak. Her kişiliğin kendine özgü bir özelliği olurken bunun yanı sıra bir de zayıf noktası olacak ve oyundaki karakterler, birbirlerinin eksiklerini tamamlayacaklar. Bu da özellikle zorluğun yüksek olduğu bölümlerde dostlarınızla işbirliği yapmamanız durumunda bir süre daha orada kalacağınıza işaret ediyor.

Oyun 22 Haziran’da PC, PS4, PS5, XBO, Xbox Series X/S platformları için piyasaya sürülecek. Peki sizler Dark Alliance oynanış videosu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi hemen alt tarafta bulunan yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu