Dizi Haberleri

Daisy Edgar-Jones ve Andrew Garfield, Under the Banner of Heaven Dizisinde Rol Alacak

Daisy Edgar-Jones ve Andrew Garfield, Under the Banner of Heaven Dizisinde Rol Alacak, Sinema ve dizi takipçileri için Daisy Edgar-Jones ve Andrew Garfield, Under the Banner of Heaven Dizisinde Rol Alacak konusunu ele aldık.. Yazımızda Daisy Edgar-Jones ve Andrew Garfield, Under the Banner of Heaven Dizisinde Rol Alacak ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Daisy Edgar-Jones ve Andrew Garfield, Under the Banner of Heaven Dizisinde Rol Alacak

Daisy Edgar-Jones ve Andrew Garfield, Dustin Lance Black’in yaratıcısı olduğu Under the Banner of Heaven isimli FX dizisinde rol alacak. 

Normal People dizisiyle git gide artan Daisy Edgar-Jones ve Andrew Garfield, FX dizisi Under the Banner of Heaven için bir araya geliyor. Milk ile 2009 senesinde En İyi Özgün Senaryo dalında Oscar ödülü kazanan Dustin Lance Black’in yaratıcısı olduğu dizinin yönetmen koltuğunda ise Hell or High Water’ın yönetmeni David Mackenzie yer alıyor.

Aynı zamanda Hulu’da da yayına girecek olan dizi, Jon Krakauer imzalı aynı isimli romandan uyarlanacak. Romanın hikâyesi, korkunç bir cinayet vakasını araştırmaya koyuldukten sonra inancı test edilen dindar bir dedektifi konu alıyor. Dedektifin incelediği bu vakanın Utah’ta yaşayan saygın bir ailenin LDS mormon fundamentalist bağlarına ve devlete olan güvensizliğine dayandığı düşünülüyor.

Under the Banner of Heaven, Daisy Edgar-Jones ve Andrew Garfield’ı Bir Araya Getirecek

Gia Coppola imzalı Mainstream de bulunan ve The Eyes of Tammy Faye filminde Jessica Chastain ile birlikte seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan, bu sene Tick, Tick… Boom’da da izleyeceğimiz Andrew Garfield dizide Mormon olarak da anılan The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints (LDS)’in kiliseye ve ailesine bağlı büyüklerinden Pyre kişiliğini hayat verecek. Lakin Pyre, işlenen cinayet ile bağı üzerinden kilisenin öğretilerini sorgulamaya ekranlara gelecek.

Normal People dizisinin başrollerinden olan, yapımcıları içinde Adam McKay’in olduğu Fresh filmi ve Where The Crawdads Sing gibi yapımlara dâhil olan Daisy Edgar-Jones, dizide işlenen acımasız cinayette yaşamını yitiren Brenda isimli genç ve inançlı kadını hayat verecek.

Dustin Lance Black ve Ron Howard, birlikte üzerinde hemen hemen 10 senedir üzerinde çalıştıkları projenin yapımcılığını da üstleniyor. Yapımcılar içinde Lance Black ve Howard’ın bunun yanında Jason Bateman, Brian Gazer ve David Mackenzie gibi isimler de yer alıyor.

Bir araya getirdiği isimlerle merak uyandıran dizi ile alakalı gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Deadline

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu