Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077’nin yeni yönetmeni belli oldu

Cyberpunk 2077’nin yeni yönetmeni belirlendi, Oyun severler için Cyberpunk 2077’nin yeni yönetmeni belirlendi başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Cyberpunk 2077’nin yeni yönetmeni belirlendi ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Cyberpunk 2077’nin yeni yönetmeni belirlendi

Cyberpunk 2077 için bir açıklama geldi ve oyunun yeni yönetmeninin Gabriel Amatangelo olduğu bilgisi verildi. Çıktığı dönem büyük eleştiriler alan ve güncellemeler ile toplarlanmaya çalışan Cyberpunk 2077’nin yönetmenlik koltuğu Mateusz Tomaszkiewicz’in ayrılması neticesinde geçtiğimiz aylarda geçici atamalar yapılmıştı. Yapılan bu yeni pozisyon değişikliği ile birlikte oyunun en tepe ismi artık Gabriel Amatangelo oldu.

Cyberpunk 2077’nin yeni yönetmeni Gabriel Amatangelo oldu

Amatangelo, CD Projekt Red şifrketinda Ocak 2020’de Cyberpunk için kreatif direktör olarak katılmıştı. CD projekt Red şifrketina geçmeden önce ise yapımcının Dragon Age: Inquisition’da DLC’de tasarım direktörü ve Star Wars: The Old Republic için çeşitli genişleme paketlerinde baş tasarımcı olarak çalıştığını göze çarpıyor. Cyberpunk 2077 için alınacak yeni kararlar ve tabi ki genişleme paketlerinde kendisinin ekibe önderlik edeceğini de aktarabiliriz.

Cyberpunk 2077'nin yeni yönetmeni belli oldu

Cyberpunk 2077’de aktif olarak görev alan Adam Badowski ise yeniden şirket içindeki diğer görevlerine odaklanacak. Yani şirketin geliştirdiği yeni oyunların bunun yanında grafik motoru tarafındaki güncellemelerde de aktif bir biçimde rol oynayacak.

Cyberpunk 2077 için yeni güncellemeler gelmeye devam ederken ekip bunun yanı sıra genişleme paketleri ve kaldırılan PS4 sürümüyle alakalı çalışmalarına da sürdürmekte.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu