Dizi Haberleri

Çukur yayın akışında neden yok! Diziye habersiz mi son verildi?

Çukur yayın akışında neden yok! Diziye habersiz mi son verildi?, Dizi ve film severler için Çukur yayın akışında neden yok! Diziye habersiz mi son verildi? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Çukur yayın akışında neden yok! Diziye habersiz mi son verildi? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Çukur yayın akışında neden yok! Diziye habersiz mi son verildi?

Çukur, Ay Yapım imzalı, ilk bölümü 23 Ekim 2017 tarihinde yayına giren, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum ve Damla Serim’in birlikte kaleme aldıkları aksiyon ve dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisidir. Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş gibi isimlerin olduğu dizide senaryo aynı kalsa da çok fazla kadro değişikliği yaşanmaktaydı. Uzun süredir devam eden dizi artık final bölümüne yaklaşmış bulunmakta.

İzleyiciler merakla final bölümünü beklerken enteresan bir olayla karışılıştılar. Final olmasını düşündükleri tarihte çukur dizisi yayın akışında yer almadı. Buna çok üzülen seyirciler acaba diziye habersiz mi son verildi diye düşündüler. Lakin araştırmalar neticesinde böyle olmadığı bilgisine ulaşıldı.

17 Mayıs Pazartesi akşamı 129. bölümü ile ekrana getirilmesi bekleniyordu. Finale 3 bölüm kala heyecanın giderek arttığı Çukur dizisinin bu hafta yayınlanmayacağı bilgisine ulaşıldı. Show TV, Çukur dizisini bu haftaki yayın akışından kaldırdı. 17 Mayıs pazartesi akşamı Çukur’un yeni bölümü yerine Öldürme Arzusu ve Gizli Kod filmleri yayına girecek.

Çukur’un yeni bölümü ise 24 Mayıs Pazartesi 20.00’de Show TV’de olacak. Dizi 7 Haziran’da ise 131. bölümüyle final yapacak.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu