Oyun Haberleri

Crytek, Crysis 2 Remastered duyurusuna hazırlanıyor

Crytek, Crysis 2 Remastered açıklamasuna hazırlanıyor, Oyun severler için Crytek, Crysis 2 Remastered açıklamasuna hazırlanıyor başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Crytek, Crysis 2 Remastered açıklamasuna hazırlanıyor ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Crytek, Crysis 2 Remastered açıklamasuna hazırlanıyor

Geçen yıl çıkan ilk oyunundan ardından Crysis 2 Remastered için firma düğmeye basmış durumda. Hatırlarsanız Crysis Remastered açıklamasu öncesi hemen hemen 4 yıl sonra aktif edilen sosyal platform hesaplarında bazı mesajlar ile karşılaşmış ve ardından resmi açıklamanun yapıldığına tanıklık etmiştik. Crytek, Crysis 2 Remastered sürümü için yine benzer bir yönteme başvurdu ve sosyal platform hesaplarından oyunun açıklamasunu işaret eden bir mesaj paylaşımı yaptı.

Crysis 2 Remastered her an açıklamalabilir

Aslını söylemek gerekirse ilk oyunun Remastered sürümü ile birlikte şirketin zaten tüm seri için benzer bir işleyişe imza atacağı bilinmektedu. Daha önce yaşanan bazı belgelerde Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered ifadeleriyle de karşımıza gelmişti.

Crytek, Crysis 2 Remastered açıklamasuna hazırlanıyor

Bu sefer oyunun sosyal platform hesaplarından goğrudan 2. oyun ile alakalı bir mesaj paylaşıldı. “They used to call me Prophet” mesajını yayınlayan firma böylelikle resmi açıklamayu yapmasa da 2.oyunun gelmek üzere olduğunun sinyallerini vermiş oldu. “Bana Prophet derlerdi” şeklinde Türkçe’ye çevirebileceğimiz bu mesaj Crysis 2’nin ilk dakikalarında şahit olduğumuz bir diyalogda geçiyordu.

Muhtemelen Crysis 2 Remastered sürümü Ağustos – Eylül gibi piyasaya çıkacaktır diye tahmin ediyoruz. Hatta Crytek’in serinin her oyununu birer yıl aralıklar ile piyasaya çıkaracağını da düşünebiliriz. Daha sonra ise tabi ki tek temennimiz tüm bu Remastered sürümlerinin Crysis 4 için bir hazırlık olması yönünde. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu