Oyun Haberleri

Crysis 2 Remastered için ilk ekran görüntüsü yayınlandı

Crysis 2 Remastered için ilk ekran görüntüsü yayınlandı, Oyun severler için Crysis 2 Remastered için ilk ekran görüntüsü yayınlandı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Crysis 2 Remastered için ilk ekran görüntüsü yayınlandı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Crysis 2 Remastered için ilk ekran görüntüsü yayınlandı

Crytek şifrketi paylaşımı yaptığı mesajların ardından Crysis 2 Remastered için ilk ekran görüntüsünü de paylaşımı yaptı. Bu ekran görüntüsü ile birlikte oyun resmi olarak açıklamalmasa da aslında yapım aşamasında olduğu ve yakında zamanda açıklamalacağı da ortaya çıkmış oldu. Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl çıkan Crysis Remastered için de benzer bir yöntem uygulanmış ve oyun sosyal platform hesaplarından yayına giren bazı mesajların ardından açıklamalmuştu. 

Crysis 2 Remastered ilk ekran görüntüsü geldi

Aslını söylemek gerekirse ilk oyunun Remastered sürümü ile birlikte şirketin zaten tüm seri için benzer bir işleyişe imza atacağı bilinmektedu. İlk oyun ile birlikte yaşanan bazı belgelerde Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered ifadeleriyle de karşımıza gelmişti. Firma önceki gün ise oyunun resmi twitter hesabından goğrudan 2. oyun ile alakalı bir mesaj paylaşmıştı. Bu paylaşımda 2.oyunun başında karşı karşıya geldiğımız “They used to call me Prophet” yani “Bana prophet derlerdi” mesajı ile karşımıza gelmişti.

Crysis 2 Remastered için ilk ekran görüntüsü yayınlandı

İşte bu paylaşımdan saatler sonra Crytek bu sefer de yukarıda da görmüş olduğunuz Crysis 2 Remastered sürümü için bir görsel paylaşımı yaptı. Bu görselde oyunun ana kişiliği olan James “Alcatraz” Rodriquez’i oyunda sürekli olarak karşı karşıya geldiğımız bir robot karşısında göze çarpıyor. Arka planda ise tabi ki oyunun büyük bölümünün geçtiği New York sokakları yer alıyor. Crysis 2 Remastered sürümünün önümüzdeki hafta açıklamalmasına kesin gözüyle bakılıyor. Oyunun bunun bunun yanında Ağustos – Eylül gibi piyasaya çıkacağını tahmin ediyoruz. 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu