Oyun Haberleri

Crusader Kings III: Royal Court genişleme paketi duyuruldu

Crusader Kings III: Royal Court genişleme paketi açıklamaldu, Oyun severler için Crusader Kings III: Royal Court genişleme paketi açıklamaldu başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Crusader Kings III: Royal Court genişleme paketi açıklamaldu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Crusader Kings III: Royal Court genişleme paketi açıklamaldu

Crusader Kings III: Royal Court çiçeği burnunda özellikler ile gelen bir genişleme paketi. Geçen yılın en iyi oyunlarından birisi olan yapım sahip olduğu strateji ve rol yapma enerjikleri ile övgü toplamıştı. Yeni genişleme paketi ise oyuna yeni enerjikler ve özellikler ekliyor. Firmanın bu genişleme paketi ile alakalı yaptığı açıklama ve tanıtım videosu şu biçimde;

Crusader Kings III: Royal Court genişleme paketi geliyor

Bir kralın yaşamı ziyafet çekmekten ve savaşmaktan ibaret değildir. Maiyetiniz ne kadar büyükse, bir yöneticiden beklenenler de o kadar fazladır. Halk görüşme talep ediyor, dilekçeler bir biçimde taht odanıza giden yolu buluyor ve burasının iç dekorasyonundan bahsetmedik bile. Çok fazla kumaş var! Peki bu maiyeti nasıl yöneteceksiniz?

Crusader Kings III: Royal Court’ta, saraylılarınız dikkat çekmek isterken tüm bu yeni zorluklar da önünüzde birikiyor. Royal Court, Paradox Development Studio’nun eleştirmenlerce bi hayli beğeni alan,orta çağ dünyası üzerine geliştirilmiş strateji-rol yapma oyunu Crusader Kings III’ün ilk büyük genişleme paketi olarak karşınıza çıkıyor. Güçlü yöneticiler, ozanlara ilham veren türden bir maiyet kurabilirler, burayı aile geçmişinden gelen anılarla süsleyebilirler ve halkının sorularına işine geldiği gibi yanıt vermeyi tercih edebilirler.

Crusader Kings III: Royal Court genişleme paketi duyuruldu

Crusader Kings III: Royal Court özellikleri

  • Taht Odası: Kraliyet maiyetinizin görünüşü, hanedanınızın şuana dekki tüm ihtişamını ve prestijini yansıtacaktır.
  • Kalabalık Durumlar: Kraliyet yargısı isteyen köleler ve saray mensupları poblemleriyla size geldiklerinde onlarla etkileşime geçin.
  • İhtişam: Rakiplerinizi etkilemek ve daha yüksek standartları olan konukları cezbetmek için daha süslü tuzaklar ve daha iyi yemeklerle maiyetinizdeki yaşam değerini yükseltin.
  • İlham Veren Kişiler: Yetenekli sanatçılar, zanaatkarlar ve düşünürler yeni projeler üzerinde çalışarak hazineler ve eserler ile katkıda bulunabilirler.
  • Hibrit Kültürler: Nüfusunuza ve coğrafyanıza özel olarak uyarlanmış yeni bir yaşam tarzı geliştirerek çok kültürlü bir alandan en iyi biçimde yararlanın.
  • Kültürel Çeşitlilik: Geleneksel kültürünüzü geride bırakın, böylece onu isteklerinize daha iyi uyacak biçimde ayarlayın. 

Bu genişlemeye yeni bir arayüz ve çok daha yükseksını içeren büyük bir ücretsiz güncelleme eşlik edecek. 

Crusader Kings III inceleme

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu