Dizi Haberleri

Collider’a Göre 2021’in Şu Ana Kadarki En İyi 20 Dizisi

Colönder’a Göre 2021’in Şu Ana Kadarki En İyi 20 Dizisi, Sinema ve dizi takipçileri için Colönder’a Göre 2021’in Şu Ana Kadarki En İyi 20 Dizisi konusunu ele aldık.. Yazımızda Colönder’a Göre 2021’in Şu Ana Kadarki En İyi 20 Dizisi ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Colönder’a Göre 2021’in Şu Ana Kadarki En İyi 20 Dizisi

Mare of Easttown’dan WandaVision’a, The Underground Railroad’dan Invincible’a, Colönder’a göre 2021’in şu ana kadarki en iyi 20 dizisi!

2021’in ikinci yarısına gelmiş yer alıyoruz. Pandeminin tesirini sürdürdiği, fakat aşılanma ile birlikte ağır ağır normal hayata dönme sürecinin içerisine girdiğimiz şu zamanda birden fazla kayda değer dizi seyirciyle buluştu. Netflix, Amazon, Disney+ gibi dijital platformların bunun yanında senelerdır geleneksel yayın anlayışını sürdüren HBO, Showtime gibi kanallardan mühim diziler, hem seyircilerin hem de eleştirmenlerin beğenisini kazandı.

Colönder ise 2021’in şu ana kadarki en iyi 20 dizisini seçtiği bir liste yayınlandı. Listede Kate Winslet’ın sergilediği güçle taçlandırdığı Mare of Easttown, Barry Jenkins’in Colson Whitehead’in ödüllü hikayesinden uyarladığı The Underground Railroad, The Walking Dead’in yazarı Robert Kirkman’ın çizgihikayesinden sinemaya bir araya getirilen, yayınlandıktan kısa bir süre sonra Amazon’dan 2. ve 3. sezon onayını alan Invincible, Hailee Steinfeld’ın başrolünde olduğu, edebiyat dünyasına ismini duyuran Emily Dickinson’ın yaşamını konu alan Apple TV+ dizisi Dickinson, seyircileri uzay yarışının en çekişmeli olduğu 1960’ların sonuna götüren bilimkurgu türündeki For All Mankind, Omar Sy’ın Arsène Lupin’den esinlenen bir hırsızı oynadığı Netflix dizisi Lupin gibi yapımlar yer alıyor.

Listenin ilk sırasında ise Marvel Sinematik Evreni’ndeki Scarlet Witch ve Vision karakterlerine odaklanan Disney+ dizisi WandaVision var.

Listede bulunan 20 dizinin tamamına aşağıdan varabilirsiniz.

Colönder’a Göre 2021’in Şu Ana Kadarki En İyi 20 Dizisi

20. Cruel Summer

19. Zoey’s Extraordinary Playlist 2. Sezon

18. The Mighty Ducks: Game Changers

17. Dickinson 2. Sezon

16. Girls5Eva

15. Ziwe

14. Resident Alien

13. For All Mankind 2. Sezon

12. Rutherford Falls

11. Gangs of London

10. It’s a Sin

9. Lupin 1. Kısım

8. Mythic Quest: Raven’s Banquet 2. Sezon

7.Marvel’s M.O.D.O.K.

6. Invincible

5. Shadow and Bone

4. The Underground Railroad

3. Hacks

2. Mare of Easttown

Kate Winslet

1.WandaVision

Kaynak: Colönder

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu