Dizi Haberleri

Colin Farrell ve Jack O’Connell’lı The North Water Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Colin Farrell ve Jack O’Connell’lı The North Water Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Colin Farrell ve Jack O’Connell’lı The North Water Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Colin Farrell ve Jack O’Connell’lı The North Water Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Colin Farrell ve Jack O’Connell’lı The North Water Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Weekend ve 45 Years gibi filmlerle tanınan Andrew Haigh’in başrollerinde Colin Farrell, Jack O’Connell ve Stephen Graham’a bulunduran The North Water dizisinden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. 

Weekend, 45 Years, Lean on Pete gibi filmlerle sinema dünyasında sağlam bir kariyer edinen Andrew Haigh, öte yandan televizyon dünyasında da dikkat çekici işlere imza atmaya sürdürmekte. Sizlerle önceden Looking ve The OA gibi dizilerde yönetmen koltuğuna oturan Haigh’ın, İngiliz yazar Ian McGuire’nın The North Water romanını televizyona uyarladığı haberini paylaşmıştık. Geçen günlerde yeni görselleri yayına giren diziden şimdi ise ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Güçlü kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken yapımda, Patrick Sumner rolünde Jack O’Connell, Henry Drax rolünde Colin Farrell ve Kaptan Brownlee rolünde Stephen Graham ve Baxter rolünde Tom Courtenay karşımıza çıkacak. Ayrıca Peter Mullan, Sam Spruell ve Roland Møller gibi isimler de dizinin oyuncu ekibinde bulunan yer alıyor. Dizi, Türkiye’deki seyircisi ile bu seneın sonunda Digiturk ve Tivibu’da bulunan BBC First kanalında bir araya gelecek.

The North Water, Türkiye’de Bu Yılın Sonunda İzleyici ile Buluşacak

1850’lerin sonlarında Kuzey Kutbu’ndaki buz kütlelerinde geçen The North Water, eski bir ordu cerrahı olan Patrick Sumner’ın (Jack O’Connell) bir balina avcılığı yolculuğundaki hikâyesine odaklanıyor. Dizideki vahşet, Sumner’ın mürettebat dostları, ve özellikle Henry Drax kişiliği (Colin Farrell) ile artış gösteriyor. Seferin asıl amacı belirlendiğunda ise, iki karakter içinde yaşanan yüzleşme onları bambaşka bir yolculuğa çıkarıyor.

Diziden yayına giren tanıtım fragmanı, karakterlerin içinde bulundukları dünyanın adaletsizliğine vurgu yapıyor. Dizi, AMC’nin 2018 yapımı dizisi The Terror ile birtakım benzerlikler gösteriyor. Açık denizin ortasında bir teknede geçmesiyle akıllara Master and Commander gibi macera hikâyeleri ile Moby Dick’i getiren dizinin çekimleri, önce Arktik’te, ardından ise Svalbard Takımadaları’nın kuzeyindeki donmuş denizler gibi zorlu mekânlarda tamamlandı. Dikkat çekici oyuncu kadrosu ve yapım ekibi, dram türündeki bir yapımın çekimlerinin gerçekleştirildiği en uzak nokta olarak kabul gören Pack Ice’a ulaşmak için 81 dereceye kadar kuzeye yelken açtılar.

Türkiye’deki seyirciler diziyi bu seneın sonunda Digiturk ve Tivibu’da yayına giren BBC First kanalından izleyebilecek. Diziden yayına giren tanıtım fragmanına aşağıdan ulaşabilir, diziye dair gelişmeleri ise sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Indiewire

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu