Dizi Haberleri

Colin Farrell, Jack O’Connell ve Stephen Graham’lı The North Water Dizisinden Yeni Görseller Yayınlandı

Colin Farrell, Jack O’Connell ve Stephen Graham’lı The North Water Dizisinden Yeni Görseller Yayınlandı, Sinema ve dizi takipçileri için Colin Farrell, Jack O’Connell ve Stephen Graham’lı The North Water Dizisinden Yeni Görseller Yayınlandı konusunu ele aldık.. Yazımızda Colin Farrell, Jack O’Connell ve Stephen Graham’lı The North Water Dizisinden Yeni Görseller Yayınlandı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Colin Farrell, Jack O’Connell ve Stephen Graham’lı The North Water Dizisinden Yeni Görseller Yayınlandı

Weekend ve 45 Years gibi filmlerle tanınan Andrew Haigh’in Colin Farrell, Jack O’Connell ve Stephen Graham’lı The North Water dizisinden yeni görseller yayınlandı. 

Weekend, 45 Years, Lean on Pete gibi filmlerle sinema dünyasında sağlam bir kariyer çizen Andrew Haigh, öte yandan televizyon dünyasında da dikkat çekici işlere imza atmaya sürdürmekte. Sizlerle önceden Looking ve The OA gibi dizilerde yönetmen koltuğuna oturan Haigh’ın, İngiliz yazar Ian McGuire’nın The North Water romanını televizyona uyarladığı haberini paylaşmıştık. Şimdi ise ilk görseli 2019 senesinde yayına giren diziden yeni görseller yayınlandı.

Güçlü kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken yapımda, Patrick Sumner rolünde Jack O’Connell, Henry Drax rolünde Colin Farrell ve Kaptan Brownlee rolünde Stephen Graham ve Baxter rolünde Tom Courtenay karşımıza çıkacak. Ayrıca Peter Mullan, Sam Spruell ve Roland Møller gibi isimler de dizinin oyuncu ekibinde bulunan yer alıyor. Dizi, Türkiye’deki seyircisi ile bu seneın sonunda Digiturk ve Tivibu’da bulunan BBC First kanalında bir araya gelecek.

The North Water, Türkiye’de Bu Yılın Sonunda İzleyici ile Buluşacak

Hikâyesi 1850’lerin sonlarında Kuzey Kutbu’ndaki buz kütlelerinde geçen The North Water’ın çekimleri önce Arktik’te, ardından ise Svalbard Takımadaları’nın kuzeyindeki donmuş denizler gibi zorlu mekânlarda tamamlandı. Dikkat çekici oyuncu kadrosu ve yapım ekibi, dram türündeki bir yapımının çekimlerinin gerçekleştirildiği en uzak nokta olarak kabul gören Pack Ice’a ulaşmak için 81 dereceye kadar kuzeye yelken açtılar.

The North Water

Ian McGuire’ın bi hayli beğeni alan hikayesinden bir araya getirilen beş bölümlük dizi, Kuzey Kutbu’nda yapılan balina avcılığı sırasında gemi doktoru olarak görev yapan eski bir ordu cerrahı olan Patrick Sumner’ın (O’Connell) hikâyesini anlatıyor. Doktor çok geçmeden Drax (Farrell) ve mürettebat dostlarının gaddarlığı ve vahşi bir doğa gücü olan şiddetiyle karşılaşıyor. Keşif gezisinin gerçek amacı yaşandıkça, iki adam içindeki çatışma patlak veriyor ve onları nispeten güvenli hissettirecek sağlam zeminden ve uygarlığın güvenli demirlemelerinin çok ötesinde bir yolculuğa çıkarıyor.

The North Water

The North Water (5×60′), See-Saw Films aracılığıyla BBC için hazırlandı ve yönetmenliğini de üstlenen Andrew Haigh aracılığıyla uyarlandı. Dizinin yapımcılığını Kate Ogborn üstlendi.

Türkiye’deki seyirciler diziyi bu seneın sonunda Digiturk ve Tivibu’da yayına giren BBC First kanalından izleyebilecek.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu