Sinema Haberleri

Cities: Skylines Sistem Gereksinimleri – Cities: Skylines Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?

Cities: Skylines Sistem Gereksinimleri – Cities: Skylines Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?, Dizi ve film severler için Cities: Skylines Sistem Gereksinimleri – Cities: Skylines Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir? konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Cities: Skylines Sistem Gereksinimleri – Cities: Skylines Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir? ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Cities: Skylines Sistem Gereksinimleri – Cities: Skylines Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?

Bilgisayar oyunlarının birden fazla konuları mevcuttur. Bu konular içinde en bi hayli beğeni alanlerden birisi de şehir kurma oyunlarıdır. Bu oyunları indirecek olan bireyler ilk kez hangi oyunun kaliteli olduğunu öğrenmelilerdir. Cities: Skylines oyunu kaliteli şehir kurma oyunlarından biri olma özelliğini taşır. Cities: Skylines oyununu bilgisayara yüklemeden önce sistem gereksinimleri ile PC donanım özellikleri kontrol edilmelidir. Peki Cities: Skylines PC donanım özellikleri nelerdir? Tüm ayrıntılar bu yazıda…

Cities: Skylines Gereksinimleri

Şehir kurma oyunlarından Cities: Skylines çok ünlü bir oyundur. Bu oyunun içinde önemle üstünde durulması gereken bir çok detay mevcuttur. Bu oyun oynanırken fazla fazla şeyi dengede tutmak gereklidir. Bundan dolayı dikkat gerektiren bir oyundur. Cities: Skylines indirilmeden önce sistem gereksinimlerinin araştırılması gereklidir. Cities: Skylines Sistem Gereksinimleri ile bilgisayarların PC özellikleri karşı karşıya geldirılmalıdır ve uyumluysa indirilmelidir. Yoksa oyun indirilemez veya bir çok sıkıntı yaşanır.

Cities: Skylines PC Donanım Özellikleri

Cities: Skylines ünlü şehir kurma oyunlarından biri olma özelliğini taşır. Bu oyun bilgisayar üzerinde oynanan oyunlardandır. Bundan dolayı bilgisayarın donanım özellikleri mühimdir. Bilgisayar oyunlarının bilgisayara uygun olup olmadığını anlayabilmek için bilgisayar donanım özellikleri ile oyun sistem gereksinimleri karşı karşıya geldirılmalıdır. Bunlar birbiriyle uyuştuğunda ise oyun yüklenmelidir. Cities: Skylines PC donanım özellikleri şunlardan oluşmaktadır:

 • Win 7, 8 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5- 3470, 3.20 GHz
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 4 GB

Cities: Skylines Minimum Sistem Gereksinimleri

Cities: Skylines sistem gereksinimleri en fazla araştırılan konulardan biri olma özelliğini taşır. Cities: Skylines sistem gereksinimleri hem minimum hem de maximum olarak ikiye ayrılır. Oyunun yüklenebilmesi için minimum sistem gereksinimleri yeterli gelmektedir. Cities: Skylines oyununu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimleri şunlardan oluşmaktadır:

 • İşletim Sistemi: Win XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1 64 bit
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolama: 4 GB

Apex Sistem Gereksinimleri – Apex Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi İçin Gerekli PC Donanım Özellikleri Nedir?Among Us Sistem Gereksinimleri – Among Us Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?7 Days to Die Sistem Gereksinimleri – 8 Days to Die Kaç GB, Minimum Sistem Gereksinimi PC Donanım Özellikleri Nedir?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu