Dizi Haberleri

Chris Noth, And Just Like That… İsimli Yeni Sex and the City Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Katıldı

Chris Noth, And Just Like That… İsimli Yeni Sex and the City Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Katıldı, Sinema ve dizi takipçileri için Chris Noth, And Just Like That… İsimli Yeni Sex and the City Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Katıldı konusunu ele aldık.. Yazımızda Chris Noth, And Just Like That… İsimli Yeni Sex and the City Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Katıldı ile alakalı tüm ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza anlatmaya çalıştık.

Chris Noth, And Just Like That… İsimli Yeni Sex and the City Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Katıldı

Chris Noth, And Just Like That… isimli yeni Sex and the City dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Dizi, seyirciyle HBO Max’te bir araya gelecek.

Darren Star’ın yaratıcısı olduğu, 1998–2004 senelerı içinde yayına giren, Emmy ve Altın Küre ödüllü Sex and the City dizisi, New York’ta yaşayan dört kadının hayat, ilişki, seks ve aşk üzerinden ilerleyen hayatlarını ekrana göz önüne seriyordu. New York’un canlı, çılgın, rengarenk yanını ortaya koyan dizi, çizdiği kuvvetli kadın portresiyle seyircinin gönlünü fethetmiş ve paylaşımı yaptığı zamanda büyük ses getirmişti.

Televizyon tarihine ismini duyuran yapımlar içinde yerini alan dizi, 2004 senesinde ekran macerasını noktaladıktan sonra sinema perdesinde kendisine yer bulmuştu. Lakin iki yıl arayla çekilen iki sinema filmi, deyim yerindeyse büyük bir fiyasko olarak görüldü. Film, başarılı bir televizyon dizisinin ne kadar kötü ve özensiz bir biçimde sinemaya adapte edildiğinin kanlı canlı örneğiydi. Sırf bu durumdan dolayı çekilmesi hedeflenen üçüncü film bir daha dile gelmemek üzere rafa kaldırıldı. Biz de bu iki sinema filmini hiç yokmuşçasına kabul eder olduk.

Sex and the City, ardından seneler sonra ekranlara dönebileceği iddiasıyla gündeme geldi. HBO Max‘in diziyi yeni bölümler sürdürmek için çalışmalara başladığı, başrol oyuncularıyla anlaşılmak üzere olduğu konuşulmaktadu. Deadline, Variety gibi güvenilir kaynaklar aracılığıyla paylaşılan bu iddialar kesinliğe kavuştu ve dizinin başrol oyuncularından Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ve Kristin Davis, sosyal platform hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla bi hayli beğeni alan dizinin ekranlara döneceğini müjdeledi. And Just Like That isimli dizinin oyuncu kadrosuna son kez dizinin Mr. Big kişiliğini canlandırarak hafızalara kazınan Chris Noth katıldı.

And Just Like That… Dizisi 50’li Yaşlarına Gelen Karakterlerin Arasındaki Dostluğu Konu Alacak

Dizinin dört başrol oyuncusundan üçü bu haberi paylaşınca Kim Cattrall‘ın bu yönde bir paylaşım yapmaması dikkat çekmişti. Lakin ardından Kim Catrall’ın çalışmada yer almayacağı paylaşıldı. Bu haber, Samantha Jones hayranları için üzücü olsa da sürpriz olmadı. Zira özellikle Sarah Jessica Parker ve Kim Cattrall içinde dizi çekimleri sırasında anlaşmazlıkların meydana geldiği bilinmektedu. Hatta 2018 senesinde Cattrall’ın erkek kardeşinin vefatı üzerine Sarah Jessica Parker, sosyal platform hesabı üzerinden üzgün olduğunu söyleyen bir paylaşımda bulunmuştu ve Cattrall bu paylaşıma kendisinin desteğine ve sevgisine ihtiyacı olmadığını söyleyen sert bir tepkiyle yanıt vermişti.

Otuzar dakikalık 10 bölümden oluşacak, Kim Cattrall’sız yeni sezonun çekimlerine bu güz aylarında start verilmesi amaçlanıyor. Yeni sezon artık ellili yaşlarında olan Carrie Bradshaw (Parker), Charlotte York (Davis) ve Miranda Hobbes (Nixon)’u takip edecek. Her iki Sex and the City filmini de yazıp yöneten Michael Patrick King, yeni dizide yapımcı olarak bulunacak.

Dizinin oyuncu kadrosuna katılan, son kez The Equalizer dizisinde seyrettiğimiz Chris Noth, bir kez daha Mr. Big kişiliğini hayat verecek. Dizinin oyuncu ekibinde bulunan bunun yanı sıra Grey’s Anatomy oyuncularından Sara Ramirez de yer alıyor. Ramirez, kendini toplumsal cinsiyet kalıpları içinde sınırlandırmayan Che Diaz isimli, Carrie’nin çok fazla katıldığı bir podcast programının komedyen sunucusunu hayat verecek.

Daha önce Kim Cattrall’ın olumsuz açıklamalarıyla set ortamında yaratılan negatif atmosferiyle gündeme gelen dizinin yeni versiyonunun nasıl bir ortam yaratacağı, Kim Cattrall’ın yokluğunun nasıl doldurulacağı gibi konularla merak uyandıran diziyle alakalı gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak: The Hollywood Reporter 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu