Oyun Haberleri

Chivalry 2 açık beta ne zaman başlayacak?

Chivalry 2 açık beta ne zaman ekranlara gelecek?, Oyun severler için Chivalry 2 açık beta ne zaman ekranlara gelecek? başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Chivalry 2 açık beta ne zaman ekranlara gelecek? ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Chivalry 2 açık beta ne zaman ekranlara gelecek?

Geliştirici Torn Banner Studios, ilk oyun Chivalry: Medieval Warfare’den kazandığı ivmeyle geliştirdiği yeni oyunu için açık beta tarihini de verdi. Chivalry 2 açık beta 27 Mayıs tarihinde ekranlara gelecek ve oyuncuların neler beklemesi gerektiği hususunda bi hayli fazla bilgiye sahibiz. Gelin bu bütün platformlarda ekranlara gelecek ve çapraz oyunu destekleyecek beta sürümünden neler bekleyebiliriz? Birlikte bakalım.

Chivalry 2 açık beta 27 Mayıs’ta başlıyor

Geliştirici paylaşımı yaptığı blog gönderisi ile Chivalry 2 açık beta için tarihleri şu biçimde verdi: 27 Mayıs TSİ 18:00’da ekranlara gelecek olan beta süreci, 1 Haziran TSİ 18:00’a kadar devam edecek. Oyunun yayınlanacağı bütün platformlarda ekranlara gelecek olan açık beta, bütün bu platformlar içinde çapraz oyunu da destekleyecek. Ayrıca PC platformunda (Epic Games Store üzerinden) ücretsiz olarak yayına girecek ve PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S platformlarında bir gün öncesinden ön yükleme yapılabilmesi amaçlanıyor. Lakin konsollarda betaya katılabilmeniz için oyunu ön sipariş vererek satın almış olmanız gerektiğinin altını çizelim.

(Yayınlanan videoda yaş kısıtlaması olduğundan site üzerinde izlemeniz ne yazık ki olabilecek değil fakat buraya tıklayarak paylaşımı yaptıkları videoveya varabilirsiniz.)

Chivalry 2 açık beta ne zaman başlayacak?

Chivalry 2’nin çıkış tarihi 8 Haziran 2021’den önce katılabileceğiniz son oyun testi olan bu beta sürümü, bir çok içeriği denemenize olanak sağlayacak. Geliştirici, blog gönderisinde “Kapalı beta sürecinde gelen oyuncu bildirimlerine dayalı bir dizi yeni harita, özellik ve güncelleme içeren, ulaşan Cross-Play açık beta programında deneyimleyecek ve keşfedilecek çok sayıda yeni içerik var” diye yazmış.

Bu içerikler içinde The Slaughter of Coxwell, The Battle of Darkforest, The Siege of Rudhelm gibi takım hedef haritalarının bunun yanında farklı oyun modları için de bir çok harita yer alıyor. TDM (Team Death Match) modu için Tournament Grounds, The Battle of Wardenglade haritaları da yine oyuncular aracılığıyla denenebilecek.

Oyunun bi hayli kalabalık savaşlara izin verdiğini de bilinmekte. Bu nedenle 64 yahut 40 oyunculu sunuculara katılmak hususunda oyuncular seçim yapabilecek. “The Battle of Bastards” gibi Game of Thrones’a gönderme yapan haritalarda daha fazla strateji ve ekip çalışması gerektiren savaşlara da katılabileceğiz. Hatırlatalım, 27 Mayıs’ta PC platformuna ücretsiz olarak yayına girecek Chivalry 2 açık betası 1 Haziran TSİ 18:00’a kadar oynanabilir olacak. Konsollardan ise ön sipariş yapmış olmanız gerekiyor. Sizler de görüşlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu