Dizi Haberleri

Ceyda Düvenci katıldığı programda estetik hakkında açıklamalar yaptı

Ceyda Düvenci katıldığı programda estetik ile ilgili açıklamalar yaptı, Dizi ve film severler için Ceyda Düvenci katıldığı programda estetik ile ilgili açıklamalar yaptı konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Ceyda Düvenci katıldığı programda estetik ile ilgili açıklamalar yaptı ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Ceyda Düvenci katıldığı programda estetik ile ilgili açıklamalar yaptı

İbrahim Selim’in sunduğu programda estetik hususunda konuşan Düvenci, hiç estetik yaptırmadığını dile getirdi. Düvenci, “Kök hücre yaptırdım yalnızca. Kulak arkasından hücreni alıyorlar. Protein kaplarının içinde çoğaltıp deri altına veriyorlar. Normalde her sene yapılması gerekiyor ama aşırı ödlek biriyim. Bir keresinde de alnımda keskin bir çizgim vardı, onu bir botoks ile hallederiz dediler ve oldu” diye konuştu. 

Çocuk gelişimi üzerine eğitimler aldığını açıklayan Düvenci, İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde okuduğunu ve çocuklarla alakalı cinsel istismara çok dikkat ettiğini dile getirdi.

Pono kültüründe çocuk yetiştirmek,  9-12 yaş için cinsellik eğitimi ve yaratıcı drama eğitimi aldığını dile getiren Düvenci,  çocukların beden algılarını ve duygu duyumlarını anlayabilmeleri için müfredat oluşturduklarını ve Türkiye’de 200 kişi olduklarını dile getirdi. Düvenci, ileri zamanlarda bu konularda çalışmalar yapacaklarını aktardı.

 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu