Oyun Haberleri

Çerçevesiz ekrana sahip Acer R270 satışa çıktı

Çerçevesiz ekrana sahip Acer R270 satışa çıktı, Oyun severler için Çerçevesiz ekrana sahip Acer R270 satışa çıktı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Çerçevesiz ekrana sahip Acer R270 satışa çıktı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Çerçevesiz ekrana sahip Acer R270 satışa çıktı

Günlük bilgi işlem ihtiyaçları için geliştirilen Acer R270 IPS LED monitör, Zero Frame çerçevesiz dizaynıyla 27 inç büyüklükteki ekranda daha fazla alan ve FHD çözünürlükte canlı görüntüler sunuyor.

Geniş görüş açısı özelliği, renklerin 178 dereceye kadar doğru biçimde görüntülenmesini, böylece hangi açıdan görüntülemeyi seçerseniz seçin, monitörünüz renkleri müthiş biçimde göstermesini sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar işten eğlenceye tüm ihtiyaçları için kullanabilecekleri daha büyük bir ekran alanından faydalanabiliyor.

Acer R270 satışa çıktı

Çerçevesiz ekrana sahip Acer R270 satışa çıktı

Acer R270, AMD Radeon FreeSync™ destekli ekran kartlarıyla kullanıldığında ekran yırtılmalarını yok ediyor ve gecikmeyi en aza indirgiyor. Radeon FreeSync ile monitörün kare hızı grafik kartınınkiyle eşleştiğinden ekran yırtılması ortadan kalkarken oyun deneyimi eşsiz bir çalışma kazanıyor. 

Hareketli görsellere 1ms gibi kısa bir sürede tepki gösteren Acer R270’in sahip olduğu Visual Response Boost (VRB) teknolojisi, bi hayli hızlı hareketler içeren sahnelerdeki bulanıklığı azaltmak için arka ışığı bi hayli hızlı bir biçimde kapatıyor ve kareler arasına yanıp sönen boş siyah sahneler ekliyor.

6 eksenli renk ayarıyla yüksek doğruluk

Acer R270, profesyonellerin ihtiyaç duydukları gerçek renkleri ve tonları sunabilmek için benzersiz bir 6 eksenli renk ayarı formatı kullanıyor. Kullanıcılar bu özellik aracılığıyla renk tonunu ve doygunluğunu 6 eksende ayarlayabildiği gibi bu eksenler R, G, B’den C, M ve Y’ye kadar uzanıyor ve kullanıcıların monitörün renklerini profesyonel gereksinimlerine göre özelleştirmesine olanak tanıyor.

Göz dostu teknolojilerle donatıldı

Konforu en üst düzeye taşımak için -5 ile 20 derece içinde eğilerek kullanılabilen Acer R270, sahip olduğu AcerVisionCare™ teknolojisiyle göz yorgunluğunu azaltmaveya yardımcı. Üstelik de daha sorunsuz bir izleme deneyimini olabilecek kılıyor. Monitör; programcılar, yazarlar, grafik tasarımcılar ve oyuncular gibi ekran karşısında uzun süreler kalan kullanıcıların gereksinimlerini dikkate alan çeşitli koruyucu özellikler içeriyor.

BlueLightShield teknolojisi, kullanıcıların daha uzun süre boyunca sorunsuz bir görüntüleme deneyimi yaşamalarını sağlamak maksadıyla ekran üzerindeki ayarlardan mavi ışığa maruz kalma yüzdelerini ayarlamalarına olanak tanıyor. Flickerless teknolojisi ile saniyede 60 kez geliştirilen karelerin yol açtığu göz yorgunluğunu azaltmak için ekran yenileme titreşimini ortadan kaldırıyor. ComfyView teknolojisi ise daha rahat görüntüleme için ışık yansımasını azaltıyor. 

Fiyat ve Bulunabilirlik

1 ms tepki süresi ve 75Hz yenileme hızı sunan 27 inç boyutlu Acer R270SI IPS LED monitör, 1.599 TL fiyat etiketiyle satışta.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu