Dizi Haberleri

Cemal Hünal ile Arda Türkmen yıllar sonra bir araya geldi

Cemal Hünal ile Arda Türkmen seneler sonra buluştu, Dizi ve film severler için Cemal Hünal ile Arda Türkmen seneler sonra buluştu konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Cemal Hünal ile Arda Türkmen seneler sonra buluştu ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Cemal Hünal ile Arda Türkmen seneler sonra buluştu

Survivor programından sakatlığı sebebiyle ayrılan sadakatsiz dizisini Sinan kişiliği olan Cemal Hünal, her pazar günü Kanal D ekranlarında yayına giren Arda ile Omuz Omuza programında arda Türkmen’in konulu oldu. Programda geçmişe yönelik duygusal anlar yaşandı. Cemal Hünal ile Türkmen’in çocukluk arkadaşı olduğu yaşandı. Geçmiş zamanda yaşadıkları hadiseleri programda anlattılar.

Aradan 30 yıl geçtikten sonra yeniden buluşmuş oldular. Bundan tam 30 sene önce havuz başında çekilmiş oldukları bir fotoğrafı paylaşımı yaptılar. İkili çocukken Antalya’da bir havuzda birlikte oynuyorlardı. Daha sonra burada tanışıp arkadaş oldular. Daha sonra aynı lisede okumuşlar fakat hiç karşılaşmamışlar. Ardından ekranlarda birbirlerini görmüşler fakat yine de karşılaşamamışlar. Daha sonra aradan 30 yıl geçtikten sonra bu programla birlikte yeniden yüz yüze gelmek nasip olmuş.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu