Dizi Haberleri

Cem Yılmaz’dan müjde! Yeni film geliyor

Cem Yılmaz’dan müjde! Yeni film geliyor, Dizi ve film severler için Cem Yılmaz’dan müjde! Yeni film geliyor konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Cem Yılmaz’dan müjde! Yeni film geliyor ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Cem Yılmaz’dan müjde! Yeni film geliyor

Cem Yılmaz sosyal platform hesabından yaptığı paylaşımla, yeni film müjdesi verdi. 2006 senesinde çekilen Hokkabaz filminin devamının geleceğini duyuran Cem Yılmaz, bu filmin 2022’den sonra yayınlanacağını açıkladı. Hokkabaz filminin başkişiliği İskender’i ele alacak film, İskender’in yaşamı üzerine şekillenecek.

Hokkabaz filminin konusu

Çocukluk senelerından bu yana sihirlere inanan İskender, kendini sihirbaz olarak görmektedir. Lakin İskender’in yakın arkadaşı Maradona dışında hiç kimse İskender’e destek olmamaktadır. Buna İskender’in babası Sait de dahildir. Oğluyla arası iyi olmayan Sait, sürekli olarak oğlunu küçümsemektedir. Bir gün mecburi nedenlerden dolayı tuneye çıkmak durumunda kalan İskender ve Maradona’ya, İskender’in babası Sait de katılır. Tune boyunca İskender ve babası yakınlaşırken, birbirinden değişik olaylar bu ekibin başına gelir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu