Dizi Haberleri

Cem Yılmaz kimdir, kaç yaşındadır? Cem Yılmaz hakkında bilgiler

Cem Yılmaz kimdir, kaç yaşındadır? Cem Yılmaz ile ilgili bilgiler, Dizi ve film severler için Cem Yılmaz kimdir, kaç yaşındadır? Cem Yılmaz ile ilgili bilgiler konusunu siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Cem Yılmaz kimdir, kaç yaşındadır? Cem Yılmaz ile ilgili bilgiler ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Cem Yılmaz kimdir, kaç yaşındadır? Cem Yılmaz ile ilgili bilgiler

Kanal D’nin alakayla takip edilen Şarkılar Bizi Söyler programına bu hafta senarist, oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz konuk oldu. Programda Cem Yılmaz’ı gören bireyler, intenet üzerinden Cem Yılmaz ile ilgili araştırmalar yapmaya başladı. Cem Yılmaz yaşamını, kaç yaşında olduğunu, nereli olduğunu merak eden seyirciler, bu konu ile ilgili bilgiler edinmek istiyor. İşte Cem Yılmaz’ın yaşamı ile ilgili bilgiler…

Cem Yılmaz ile ilgili bilgiler

23 Nisan 1973’te hayata gözlerini açan Cem Yılmaz, İstanbul doğumludur. Esasen Sivaslı olan Cem Yılmaz, eğitimini doğup büyüdüğü İstanbul’da almıştır. Üniversiteyi de İstanbul’da okuyan Yılmaz, Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunudur.

Üniversite senelerında Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başlayan Cem Yılmaz, ilk gösterisini de burada yapmıştır. Leman Kültür Merkezi’nde seyirci karşısına çıkan Yılmaz, buradan sonra Beşiktaş Kültür Merkezi’nde gösterilerine devam etmiştir. Bunun bunun yanında sinemayla da uğraşan Yılmaz, ilk filmi olan Her Şey Çok Güzel Olacak filmini 1998 senesinde çekmiştir. Bu filmin ardından senaristliğe ve oyunculuğa devam eden Yılmaz, Türk sinemasının en fazla bi hayli beğeni alan yapımlarına imza atmıştır. G.O.R.A., A.R.O.G., Hokkabaz, Yahşi Batı gibi mühim yapımlarla seyirci karşısına çıkan Yılmaz, bir çok ödüle de layık görülmüştür.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu